Iki -60% prenumeratai. Paskutinės akcijos dienos!

Anglijos „Premier“ lygos lyderiai dar labiau pagilino „Leicester City“ duobę

Po rinktinių pertraukos sugrįžusioje Anglijos „Premier“ lygoje 12-tąjį turą atidarė dvi elitinės šalies komandos, tačiau intriga šiame mače nekvepėjo. Svečiuose rungtyniavusi Londono „Chelsea“ užtikrintai 3:0 sudorojo „Leicester City“.
Londono „Chelsea“
Londono „Chelsea“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Thomaso Tuchelio kariauna pirmaujančios vaidmenyje atsidūrė jau pačioje rungtynių pradžioje.

14-ąją minutę puikiai sudirbo „Chelsea“ gynėjų tandemas – po Beno Chilwello pakelto kampinio įvartį galva pelnė Antonio Rudigeris.

Vokiečiui tai buvo aštuntasis karjeros įvartis „Premier“ lygoje. Įdomu tai, kad net pusė iš jų skriejo būtent į „Leicester City“ vartus.

„Mėlynųjų“ pranašumas padvigubėjo 28-ąją minutę, kuomet tiksliu smūgiu iš tolimojo nuotolio pasižymėjo N'Golo Kante.

Antrajame kėlinyje „lapėms“ pagaliau pavyko atlikti keletą smūgių į vartų plotą, tačiau įvarčiai ir toliau krito į šeimininkų vartus.

Po keitimo aikštėje pasirodęs Christianas Pulišičius pasižymėjo 71-ąją minutę po Hakimo Ziyecho perdavimo.

Per likusį rungtynių laiką „Chelsea“ dar triskart kamuolį patupdė vartų tinkle, tačiau visus kartus pakildavo šoninio arbitro vėliavėlė, fiksuojanti nuošales.

Vienvaldžiu lygos lyderiu esantis Londono klubas savo sąskaitoje turi 29 taškus ir artimiausius persekiotojus lenkia 6 taškais.

„Leicester City“ yra surinkę tik 15 taškų ir užima vos 12-ąją poziciją. Per pastaruosius tris turus ekipa iškovojo 1 tašką.

„Lapėms“ nesiseka ir tarptautiniame fronte – UEFA Europos lygoje savo pogrupyje jie yra treti ir į atkrintamąsias šiuo metu nepatenka.

Standings provided by SofaScore LiveScore

„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną