Itališka futbolo simfonija: „Euro 2020“ nukovė ir Šveicariją

Italijos rinktinė toliau demonstruoja nuostabią formą. „Azzurri“ antrosiose „Euro 2020“ rungtynėse užtikrintai 3:0 nugalėjo Šveicarijos ekipą.

Tai jau 10-oji italų pergalė iš eilės, visus kartus Italija laimėjo nepraleisdama įvarčių. Per šią 10-ties rungtynių atkarpą italų įvarčių santykis – net 31:0.

Giorgio Chiellini triumfavo po įvarčio 19-ąją minutę, tačiau kapitonui teko greitai nusivilti, mat po VAR įsikišimo buvo užfiksuotas žaidimas ranka, o įvartis atšauktas.

Vis tik Italija į priekį išsiveržė 26-ąją minutę. Manuelis Locatelli pradėjo ataką dar varžovų aikštės pusėje, spurtavo daugiau nei 50 metrų, sulaukė Domenico Berardi perdavimo ir pasiuntė kamuolį į tinklą.

Tas pats M.Locatelli ir padvigubino skirtumą, kai pykštelėjo iš už baudos aikštelės ribų kaire koja 52-ąją minutę. Kamuolys įskriejo į patį šveicarų vartų kampą.

Tašką šiame susitikime padėjo Ciro Immobile, kuris galingu tolimu smūgiu vartininką nuginklavo 89-ąją minutę.

Nors Romos Olimpiniame stadione šveicarai ginklų nesudėjo, tačiau net ir sušvelninti skirtumo Vladimiro Petkovičiaus auklėtiniams nepavyko.

Italija jau užsitikrino vietą „Euro 2020“ aštuntfinalyje, pirmajame ture „Azzurri“ 3:0 suvarpė Turkiją.

Šveicarija čempionato starte 1:1 sužaidė su Velsu, tad savo taupyklėje turi vos 1 tašką.

Antras kėlinys.

90+4 min. Viskas. Italai triumfuoja. Nuostabus jų futbolas.

89 min. ĮVARTIS! Ciro Immobile! Praranda šveicarai kamuolį pavojingoje zonoje, o C.Immobile prisitaiko bei šauna iš toli į apatinį vartų kamputį – 3:0.

85 min. Laikas bėga, rezultatas nesikeičia, Italija žingsniuoja link pergalės.

65 min. Nepasiduoda Šveicarija, tačiau italus gelbėjo vartininkas G.Donnarumma.

52 min. ĮVARTIS! Italija dvigubina skirtumą! Ir vėl M.Locatelli, kuris šįkart tolimu smūgiu kaire koja patupdė kamuolį į patį vartų kamputį – 2:0.

Pirmas kėlinys.

45 min. Baigėsi pirmasis kėlinys. Kol kas futbolas labai įdomus.

26 min. ĮVARTIS! Ilgai nesidžiaugė šveicarai! Nuostabi ataka ir šito smūgio jau niekas neatšauks. Manuelis Locatelli sulaukia nuostabaus perdavimo iš dešiniojo krašto, kurį atliko Domenico Berardi ir siunčia siuntinį į Šveicarijos vartus – 1:0.

25 min. Štai taip, keičiamas G.Chiellini. Panašu, susižeidė kapitonas ir rungtynių tęsti negali.

19 min. Atšauktas įvartis! Brendo įvartis, italai mačo pradžioje žaidžia tiesiog puikiai, tačiau Giorgio Chiellini lietė kamuolį ranka prieš mušdamas jį į vartus.

1 min. Rungtynės prasidėjo!

Startinės komandų sudėtys:

Italija: Gianluigi Donnarumma; Giovanni Di Lorenzo, Leonardo Spinazzola, Leonardo Bonucci, Giorgio Chiellini; Nicolo Barella, Jorginho, Manuelis Locatelli; Domenico Berardi, Lorenzo Insigne, Ciro Immobile.

Šveicarija: Yanas Sommeris; Manuelis Akanji, Fabianas Schaeris, Nico Elvedi; Ricardo Rodriguezas, Remo Freuleris, Granitas Xhaka, Kevinas Mbabu, Xerdanas Shaqiri; Breelis Embolo, Haris Seferovičius.