Argentinos dievaitis Dalase įmušė dar du įvarčius ir atnešė savo komandai pergalę 2:0 prieš Austriją.
Iš viso L.Messi pelnė jau penkis įvarčius per du mačus šių metų planetos pirmenybėse bei pasižymėjo jau 18 kartų per 28 planetos pirmenybėse sužaistas rungtynes.
Jis aplenkė nuo 2014 metų rezultatyviausių pasaulio čempionato žaidėjų sąraše pirmavusį Miroslavą Klose, kuris per keturis turnyrus įmušė 16 įvarčių.
2016 metais karjerą baigęs ir dabar „Nurnberg“ klubą treniruojantis vokietis pasveikino L.Messi su pagerintu jo rezultatu.
„Mano nuomone, Lionelis Messi yra geriausias visų laikų žaidėjas, – „Suddeutsche Zeitung“ dienraščiui sakė 48-erių legenda. – Sveikinimai, čempione!“
Įdomu tai, kad praėjusią naktį M.Klose rezultatyviausiųjų sąraše pasivijo ir Prancūzijos žvaigždė Kylianas Mbappe, kuris įmušė du įvarčius į Irako vartus bei dabar taip pat yra pasižymėjęs 16 kartų.
M.Klose pasaulio čempionatuose dalyvavo 2002, 2006, 2010 ir 2014 metais. Jis tapo planetos čempionu 2014-aisiais, o 2006 m. iškovojo „Auksinį batelį“, kai Vokietijoje vykusiame turnyre įmušė penkis įvarčius.
Lenkijoje gimęs ir kurį laiką augęs M.Klose iki šiol išlieka rezultatyviausiu visų laikų Vokietijos rinktinės žaidėju – su Die Mannschaft apranga jis įmušė 71 įvartį per 137 rungtynes.


