Apmaudas Bulgarijoje – V.Dambrausko komanda patyrė pralaimėjimą

Šeštadienį Bulgarijos „Parva Liga“ 18-ajame ture netikėtą pralaimėjimą patyrė čempionate pirmaujantis Razgrado „Ludogorec“ klubas. Valdo Dambrausko auklėtiniai 2:3 svečiuose krito prieš į antrąją vietą pakilusius Plovdivo „Lokomotiv“ futbolininkus.
Valdas Dambrauskas
Valdas Dambrauskas / „Ludogorec“ nuotr.

17-ąją minutę svečius į priekį išvedė Abelis Anicet, bet pirmojo kėlinio pabaigoje Momchilas Cvetanovas (41 min.) ir Dimitaras Ilijevas (43 min.) netikėtai suteikė pranašumą Plovdivo komandai.

53-ąją minutę Claudiu Keșerü baudiniu rezultatą išlygino, bet 77-ąją Lucas Salinas padovanojo šeimininkams pergalę.

Razgrado komanda ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau pagal visus kitus svarbiausius statistinius rodiklius geriau atrodė „Lokomotiv“.

Tai buvo vos antroji „Ludogorec“ nesėkmė Bulgarijos pirmenybėse šį sezoną.

Prieš tai Razgrado komanda pralaimėjo pačias pirmas sezono rungtynes Vracos „Botev“ ekipai.

Nepaisant pralaimėjimo, V.Dambrausko auklėtiniai išlieka čempionato lyderiais ir antroje vietoje esantį tą patį Plovdivo klubą lenkia penkiais taškais.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams