Apšilusi Vilniuje, Farerų salų rinktinė Rygoje dar sykį apkarpė sparnus latviams

Trečiadienį Vilniuje prieš Lietuvos rinktinę rungtyniavę Farerų salų futbolininkai persikėlė į Rygą, kur žaidė UEFA Tautų lygos rungtynes su latviais. Vos 52 tūkst. gyventojų turinčios teritorijos atstovai iš Latvijos sostinės parsiveš tašką – rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.
Latvija – Farerų salos
Latvija – Farerų salos / „Scanpix“ nuotr.

Vis dar be pergalių Tautų lygos D divizione liekantys latviai išsiveržė į priekį 59-ąją minutę, kai įvartį po standartinės situacijos pelnė Vladimiras Kamešas, bet jau po minutės rezultatas vėl buvo lygus, nes smūgiuodamas galva kamuolį per vartininką permetė Gunnaras Vatnhamaras.

Identišku rezultatu 1:1 baigėsi ir pirmoji komandų akistata Fareruose spalį.

Lygiosios Rygoje dar neleido Farerų salų rinktinei užsitikrinti pirmosios grupės vietos, nes Malta namuose 3:1 palaužė Andorą.

Tai reiškia, jog grupės nugalėtojo ir kelialapio į C divizioną klausimas spręsis paskutiniame ture, kai Farerų ir Maltos futbolininkai žais tarpusavyje.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Latvija grupėje neužims aukštesnės nei trečios vietos ir netgi gali nukristi į dugną, jei nusileis Andorai.

Primename, jog Lietuvos rinktinė trečiadienį Farerų salas nugalėjo 2:1. Sekmadienį lietuvių lauks Tautų lygos C diviziono mūšis Baltarusijoje.