„Armani Jeans“ su dviem lietuviais Italijos pirmenybėse žengia ketvirtas

Šešioliktą pergalę 26-ose Italijos elitinės krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ketvirtą vietą užimantis „Armani Jeans“ klubas, kuriame žaidža du lietuviai. Sekmadienį Milano klubas svečiuose 68:63 (17:19, 20:16, 17:11, 14:17) įveikė keturioliktoje pozicijoje esančius Bjelos „Angelico“ (9 pergalės ir 17 pralaimėjimų) krepšininkus.
J.Mačiulis nugalėtojams pelnė 5 taškus
J.Mačiulis nugalėtojams pelnė 5 taškus. / „Scanpix“ nuotr.

Marijonui Petravičiui nerungtyniaujant dėl traumos, Jonas Mačiulis nugalėtojams pelnė 5 taškus, po krepšiais atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei keturiskart prasižengė.

Per 27 minutes jis pataikė vienintelį tritaškį, prametė abu dvitaškius bei realizavo abu baudų metimus. 17 taškų prie pergalės prisidėjo Masonas Rocca, po 16 – Mike'as Hallas ir Morrisas Finley.

Į devintą vietą čempionate nukrito Trevizo „Benetton“ (11/15) ekipa su Donatu Motiejūnu, kuri sekmadienį namuose 67:73 (22:19, 18:18, 15:21, 12:15) turėjo pripažinti tryliktoje pozicijoje esančios Feraros „Carife“ (9/17) komandos pranašumą.

Lietuvis į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 12 taškų, po krepšiais sugriebė 7 ir perėmė 1 kamuolį bei triskart prasižengė. Per 23 minutes D.Motiejūnas prametė tritaškį, pataikė 4 dvitaškius iš 7 bei realizavo 4 baudų metimus iš 5.

Be Lietuvos krepšininko, svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Sandro Nicevičius (12 tšk.), Bobby Dixonas bei Kelvinas Riversas (po 11 tšk.).

Kituose sekmadienio Italijos krepšinio lygos mačuose Kremonos „Vanoli“ 91:80 nugalėjo Teramo „Tercas“ krepšininkus, o Montegranaro „Sigma Coatings“ ekipa 81:89 pralaimėjo Avelino „Air“ klubui.

Penkiolikos ekipų turnyre pirmauja nugalėtojo titulą ginantis Sienos „Montepaschi“ (24/2) klubas su Kšyštofu Lavrinovičiumi, lenkiantis Tautvydo Lydekos Kantu „NGC Medical“ (17/10) ekipą bei Antano Kavaliausko Kazertos „Pepsi“ (16/10) komandą.