„Arsenal“ prarado brangius taškus prieš vidutiniokus

Sudėtingame Londono „Arsenal“ sezone – dar vienas blankus pasirodymas. Šįkart „kanonieriai“ svečiuose nesugebėjo įveikti „Burnley“ futbolininkų.
Davidas Luizas (pirmame plane) ir Chrisas Woodas
Davidas Luizas (pirmame plane) ir Chrisas Woodas / „Scanpix“ nuotr.

Vis labiau nuo „europinių“ vietų atsiliekanti Mikelio Artetos komanda Bernlyje sužaidė lygiosiomis 1:1.

Svečiai pirmavo po ankstyvo Pierre-Emericko Aubameyango įvarčio 6-ąją minutę, bet tašką „Burnley“ klubui 39-ąją minutę įmuštu įvarčiu išplėšė Chrisas Woodas.

„Arsenal“ pergalės neiškovojo per penkerias iš pastarųjų septynerių rungtynių. Su 38 taškais Londono klubas užima tik 10-ąją vietą ir nuo 6-osios, garantuojančios patekimą į kito sezono UEFA Europos lygą, atsilieka jau septyniais taškais.

Nuo pirmojo ketverto, pateksiančio į UEFA Čempionų lygą, „kanonierius“ skiria jau 9 taškai.

„Burnley“ „Premier“ lygoje yra 15-as. Įdomu tai, kad šią savaitę ši ekipa atėmė taškus ir iš kitos pajėgios Anglijos ekipos „Leicester City“, kai su šia trečiadienį taip pat sužaidė lygiosiomis 1:1.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius