Arvydas Novikovas pelnė įvartį, bet „Jagiellonia“ pasitraukė iš taurės turnyro

Balstogės „Jagiellonia“ ekipa jau 16-finalyje pasitraukė iš Lenkijos futbolo taurės turnyro. Dviejų lietuvių atstovaujama komanda trečiadienio vakarą išvykoje 1:2 nusileido Liublino „Zaglebie“.
Arvydas Novikovas
Arvydas Novikovas / jagiellonia.pl nuotr.

Balstogės ekipa įvarčius praleido 34 ir 63 minutėmis, o prieš pat antrą įvartį antrąją geltoną kortelę gavo „Jagiellonia“ atstovas B.Kwiecienas.

Ekipos starto sudėtyje žaidęs lietuvis Arvydas Novikovas tik prasidėjus pridėtam teisėjo laikui 90-ąją minutę baudos smūgiu rezultatą sušvelnino. Vis dėlto per lemiamas minutes „Jagiellonia“ nesugebėjo išlyginti rezultato.

Lietuvos rinktinės kapitonas Fiodoras Černychas rungtynėse žaidė nuo 70-osios minutės.

„Zaglebie“ ekipa po keturių sužaistų turų pirmauja ir Lenkijos lygoje, kur „Jagiellonia“ dalijasi 2-3 vietomis.