Aštuonių įvarčių vakarėlyje Mančesteryje – „raudonųjų velnių“ dominavimas

„Manchester United“ futbolininkai namuose net 6:2 sutriuškino „Leeds United“ ekipą ir toliau kopia į viršų Anglijos „Premier“ lygos turnyrinėje lentelėje.
Victoras Lindelofas ir „Manchester United“
Victoras Lindelofas ir „Manchester United“ / „Scanpix“ nuotr.

Apie tikrą įvarčių fiestą „Old Trafforde“ signalizavo pati rungtynių pradžia.

Scottas McTominay'us jau per pirmąsias 3 minutes dukart patupdė kamuolį į svečių vartų tinklą – „Man Utd“ išsiveržė į priekį 2:0.

„Raudonieji velniai“ varžovus terorizavo ir toliau: Bruno Fernandesas įmušė komandos trečiąjį, o Victoras Lindelofas – ketvirtąjį įvartį, bet pirmojo kėlinio finišas dar nebuvo pasiektas.

Prieš pertrauką pasižymėjo ir „Leeds United“ – 41 min. po Rafinhos perdavimo įvartį galva mušė Liamas Cooperis.

Komandoms sugrįžus į aikštę šeimininkams dar po įvartį pelnė Bruno Fernandesas ir Danielis Jamesas, o triuškinantį deficitą kiek sušvelnino Stuarto Dallaso tikslus smūgis.

Mančesterio klubas šiame mače net 14 kartų pataikė į vartų plotą. Jų varžovai – tik 3.

Ole Gunnaro Solskjaerio auklėtiniai po pergalės pakilo į trečią turnyrinės lentelės vietą. Tiesa, „Man Utd“ nuo „Leicester City“ atsilieka tik vienu tašku ir dar yra turi vienerias rungtynes atsargoje.