2018 09 15 /23:18

„Atletico“, „Real“ ir „Barcelona“ Ispanijoje gelbėjosi nuo pralaimėjimų

Ispanijos futbolo lygoje toliau buksuoja Madrido „Atletico“ klubas. „Atletico“ namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su „SD Eibar“ futbolininkais.
Luisas Suarezas
Luisas Suarezas / „Scanpix“ nuotr.

Svečiai buvo arti pergalės, kai 87-ą rungtynių minutę įvartį pelnė Sergi Enrichas.

Vis dėlto per teisėjo pridėta laiką – likus keliolikai sekundžių iki mačo pabaigos – „Atletico“ sugebėjo išsigelbėti nuo pralaimėjimo, pasižymėjo Borja Garcesas.

„Scanpix“ nuotr./„Atletico“ – „SD Eibar“

Per keturis turus „Atletico“ surinko vos 5 taškus – užima 5-ą vietą, bet šią poziciją šį savaitgalį gali prarasti.

„SD Eibar“ su 4 taškais užima 11-ą vietą.

Madrido futbolininkai „SD Eibar“ ekipos savo aikštėje neįveikė antrą kartą iš eilės – gegužę komandos buvo sužaidusios lygiosiomis 2:2.

Gelbėtis teko ir „Barcelona“ klubui, kuris išvykoje žaidė su „Real Sociedad“ futbolininkais.

Aritzas Elustondo 12-ą minutę išvedė šeimininkus į priekį, ir „Barsa“ atsilikinėjo iki pat 63-iosios minutės, kai pasižymėjo Luisas Suarezas.

Dar po trijų minučių Ousmane Dembele rezultatą persvėrė, ir 70 proc. laiko kamuolį kontroliavusi „Barcelona“ išvengė pirmojo kluptelėjimo sezone – 4 pergalės iš tiek pat galimų.

Niekaip pergalių kelio neranda „Valencia“ klubas, per keturis turus sukrapštęs vos 3 taškus. Šeštadienį namuose „Valencia“ sužaidė lygiosiomis 0:0 su „Real Betis“.

„Scanpix“ nuotr./Karimas Benzema

Pirmuosius taškus išbarstė Madrido „Real“, išvykoje sužaidęs 1:1 su Bilbao „Athletic“ klubu.

Ikeras Muniainas 32-ą minutę išvedė „Athletic“ į priekį, o Isco 63-ią minutę rezultatą išlygino.

„Real“ šio varžovo neįveikė jau trečią kartą iš eilės – užfiksuotos trečiosios lygiosios.