Atsitiesusi Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komanda išliejo pyktį ant Velso ekipos

Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komandai pavyko atsitiesti po nesėkmės pirmose UEFA moterų Čempionų lygos atrankos turnyro rungtynėse. Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės nesunkiai 5:1 (2:1) sutriuškino Kardifo „Met Ladies“ atstoves iš Velso ir 7 –oje atrankos turnyro grupėje į savo sąskaitą įsirašė pirmuosius tris taškus.
Šiaulių „Gintra-Universitetas“
Šiaulių „Gintra-Universitetas“ / Šiaulių "Gintros-Universiteto" nuotr.
Temos: 1 Šiaulių Gintra

Primename, kad pirmose UEFA atrankos rungtynėse „Gintra-Universitetas“ 0:1 nusileido Veksfordo „Youths“ komandai iš Airijos.

Aktyviau šias rungtynes pradėjo Velso klubo futbolininkės, kurios jau pirmosiomis rungtynių akimirkomis turėjo gerą progą pasižymėti, tačiau puikiai sužaidusi „Gintros-Universiteto“ vartininkė Greta Kaselytė sureagavo į varžovių puolėjos smūgį ir nutraukė pavojingą išpuolį. Po grėsmingos pradžios atsitiesusios „Gintros-Universiteto“ žaidėjos susikūrė puikias dvi progas, tačiau jomis nepasinaudojo.

Įvarčių badą 2015 m. UEFA atrankos varžybose „Gintros-Universiteto“ komandai nutraukė ekipos legionierė Elloh Rebecca, jau 8 rungtynių minutę išvesdama Šiaulių miesto ekipą į priekį – 1:0. Prabėgus vos 4 minutėms po pelnyto įvarčio Elloh Rebecca pasiekė dublį ir padvigubino lietuvių persvarą – 2:0. Šiauliečių klaida gynyboje 23 rungtynių minutę kainavo praleistą įvartį – pasižymėjo varžovių puolėja Erina Murray – 2:1. Per likusį pirmo kėlinio laiką „Gintra-Universitetas“ turėjo akivaizdžią kamuolio kontrolės persvarą, tačiau jos paversti įvarčiu nebepajėgė – 2:1.

Antrajame kėlinyje sužaidus 10 minučių puikios galimybės pasiekti „hat-trick‘ą“ ir įtvirtinti komandos persvaros neišnaudojo Elloh Rebecca, kuri žaidime vienas prieš vieną neįveikė užtikrintai sužaidusios „Met“ klubo vartininkės Saros Moreiros. Vis tik 65 rungtynių minutę šią užduotį pavyko įgyvendinti „Gintros-Universiteto“ legionierei Koko Marrietei Angei, kuri po juvelyrinio Anos Alekperovos perdavimo pasiuntė trečią įvartį į varžovių vartus – 3:1.

Ir toliau sėkmingai rungtyniavusių šiauliečių persvarą įtvirtino dar vienas įvartis – po Anos Alekperovos perdavimo į baudos aikštelę varžovių gynėja Hannah Bilingham galva pasiuntė kamuolį į savo komandos vartus – 4:1. „Gintra-Universitetas“ ėmė triuškinti dešimtyje likusias velsietes ir po dar vieno tikslaus smūgio, kurio autore tapo Rita Akaffou rezultatas tapo 5:1.