„Barcelona“ ir „Man United“ sutvarkė reikalus taurių turnyruose

Anglijos „Carabao“ taurėje „Manchester United“, o Ispanijos Karaliaus taurėje „Barcelona“ žengė į kitą etapą trečiadienio vakarą.

Lygos taurės pusfinalio pirmosiose rungtynėse „Man United“ net 3:0 išvykoje sumušė „Nottingham Forest“.

Marcusas Rashfordas 6-ąją, o komandos naujokas Woutas Weghorstas 45-ąją minutėmis mušė po įvartį dar pirmajame kėlinyje ir „raudonieji velniai“ dėjo žingsnį finalo link.

Po pertraukos 89-ąją minutę pasižymėjo ir Bruno Fernandezas, smūgiavęs pažeme iš toli.

Atsakomosios rungtynės vyks Notingame vasario 1-ąją, tačiau ten šeimininkų misija bus beveik neįmanoma.

„Barcelona“ tapo pirmąja „Copa del Rey“ ketvirtfinalio dalyve. Katalonai namuose 1:0 palaužė San Sebastiano „Real Sociedad“.

Pergalingu tapusį įvartį 52-ąją minutę mušė Ousmane'as Dembele. Tiesa, dar nuo 40-sios minutės „Real Sociedad“ žaidė mažumoje, mat Braisas Mendezas gavo raudoną kortelę.