„Barcelona“ ir „Napoli“ traukė ryškiausios žvaigždės, „Arsenal“ dramatiškai krito Portugalijoje

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą buvo sužaistos dar dvi aštuntfinalio etapo pirmosios rungtynės.
Robertas Lewandowskis
Robertas Lewandowskis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Ispanijos futbolo galiūnė „Barcelona“ 1:1 svečiuose sužaidė su Italijos čempionu „Napoli“.

Mačo pradžioje katalonai turėjo nežymų teritorinį pranašumą, o į priekį išsiveržė sužaidus valandą, kai po Pedri klastingo perdavimo varžovui tarp kojų smūgiu pažeme pasižymėjo Robertas Lewandowskis.

Visgi 75-ąją minutę „Napoli“ sugebėjo išsigelbėti, kai įvartį pelnė puikiai nuo varžovo atsipalaidavęs pagrindinis komandos puolėjas Victoras Osimhenas.

Dvikovos pabaigoje aktyvesni jau buvo šeimininkai, bet išplėšti pergalės nesugebėjo.

Šiose rungtynėse prie „Napoli“ vairo debiutavo Francesco Calzona. Jis buvo paskirtas klubo vyriausiuoju treneriu likus kelioms dienoms iki šio mačo ir pakeitė Walterį Mazzarrį, kuris taip pat komandai nevadovavo nuo sezono pradžios ir pakeitė rudenį atleistą Rudi Garcią.

Kitame mače „Porto“ savo aikštėje 1:0 dramatiškai palaužė Londono „Arsenal“ ekipą.

Pergalingą įvartį 94-ąją minutę puikiu tolimu smūgiu permetant vartininką įmušė brazilas Galeno.

„Arsenal“ klubui tai buvo pirmasis mačas UEFA Čempionų lygos atkrintamosiose po to, kai su komanda atsisveikino legendinis Arsene'as Wengeras.

Atsakomieji šių porų mačai Londone ir Barselonoje bus žaidžiami kovo 12-ąją.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti