„Barcelona“ laimėjo miesto derbį, „Atletico“ sutriuškino „Elche“

Ispanijos „Primera“ pirmenybėse šeštadienį žaidžiamos ketverios 33-ojo turo rungtynės. Barselonos miesto derbyje tarp „Espanyol“ ir „Barcelona“ ekipų čempionato lyderiai šventė pergalę rezultatu 2:0.
„Barcelona“ futbolininkai
„Barcelona“ futbolininkai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

17-ąją minutę tikslus buvo Neymaras, įvartį pelnęs po Jordi Alba perdavimo. Pranašumą 25-ąją minutę padidino Lionelis Messi, kurio įvartis buvo paskutinis šiame susitikime.

55-ąją minutę J.Alba už antrą geltoną kortelę buvo išvarytas iš aikštės, tačiau šeimininkai tuo nepasinaudojo ir „Barca“ šventė pergalę, kuri nuo antroje vietoje esančio Madrido „Real“ klubo leido bent laikinai atitrūkti iki 5 taškų.

Kitose rungtynėse čempionų titulą ginantys Madrido „Atletico“ futbolininkai savo aikštėje 3:0 sumušė „Elche“.

Du įvarčius įmušė Antoine'as Griezmannas (55 ir 77 min.), kartą pasižymėjo Raulis Garcia (63 min.).