Metinė prenumerata vos už 7,99 Eur. 15-tos dienos proga!

„Barcelona“ tik atsitiktinumo dėka išsigelbėjo prieš absoliutų autsaiderį

Banguotai šiame sezone rungtyniaujanti „Barcelona“ ir toliau turi vargo rungtyniaudama net ir su Ispanijos „La Liga“ pirmenybių autsaideriais. Šįsyk katalonai beveik daugiau nei pusvalandį buvo atsiliekančiųjų vaidmenyje, tačiau galiausiai palaužė „Leganes“ vienuolikę – 2:1.

Paskutinę vietą čempionate užimantys šeimininkai išsiveržė į priekį jau 12-ąją minutę, kai precizišku smūgiu šansų „Barca“ vartininkui Marcui-Andre ter Stegenui nepaliko Youssefas En-Nesyri.

Katalonai varžovus vijosi iki pat antrojo kėlinio pradžios, kai galiausiai suveikė komandos lyderių tandemas. Lionelis Messi atliko puikų perdavimą baudos smūgiu, o tarp gynėjų išniręs Luisas Suarezas įmušė įvartį galva.

Pergalę „Barca“ sugebėjo išplėšti nusišypsojus sėkmei. 79-ąją minutę po kampinio kamuolys atsimušė į „Leganes“ žaidėjo koją bei nuskriejo link nuošalės pozicijoje buvusio Arturo Vidalio.

Kadangi kamuolys čilietį pasiekė nuo varžovo, teisėjo švilpukas tylėjo ir per metrą nuo vartų likęs „Barca“ saugas pelnė įvartį bei išplėšė pergalę.

28 taškus surinkusi „Barcelona“ pirmauja lygoje, tačiau jau šiandien vakare ją pasivyti gali savąsias rungtynes žaisiantis Madrido „Real“.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti