„Barcelona“ vartininkas atliko rezultatyvų perdavimą, o katalonai šventė pergalę

Ispanijos futbolo čempionate antrą pergalę iš eilės iškovojo titulą ginanti „Barcelona“. Katalonai svečiuose 2:0 nugalėjo „Getafe“ futbolininkus.
Luisas Suarezas
Luisas Suarezas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Svečius į priekį 41 žaidimo minutę išvedė Luisas Suarezas. Įdomu tai, kad „Barcelona“ klubo puolėjas rezultatyvaus perdavimo sulaukė ne iš bet ko, o iš savo vartininko Marco-Andre ter Stegeno.

Vokietis buvo priverstas palikti savo baudos aikštelę ir išmušti kamuolį toli nuo savų vartų. Tą katalonų vartų sargas ir padarė, tačiau jo spyris buvo toks tikslus, kad pasiekė kitoje aikštės pusėje kamuolio tykojusį Urugvajaus puolėją, kuris „permetė“ varžovų vartininką ir pelnė įvartį.

Pergalę užtvirtinusį įvartį 49 minutę svečiams pelnė jaunas 23 metų gynėjas Firpo Junioras.

82 minutę „Barcelonos“ gynėjas Clementas Lenglet užsidirbo antrą geltoną kortelę ir iš aikštės buvo išvarytas, tačiau likusias minutes svečiai atsilaikė ir įsirašė svarbius tris taškus.

"Barcelona" šiame mače vertėsi be Lionelio Messi.

13 taškų savo sąskaitoje turintys katalonai šiuo metu rikiuojasi antroje vietoje. „Getafe“ užima 11 vietą.