„Barcelonos“ vienuolikė iškovojo įspūdingiausią pergalę per 15 metų

Ispanijos futbolo čempionate įspūdingiausią pergalę namuose nuo 1996 metų iškovojo „Barcelonos“ klubas, šeštadienį net 8-0 sutriuškinęs bejėgę Pamplonos „Osasuna“.
Lionelis Messi (dešinėje) ir Cescas Fabregasas (kairėje)
Lionelis Messi (dešinėje) pelnė tris, o „Barcelona“ – aštuonis įvarčius. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Anksčiau vykę du mačai katalonams nesusiklostė sėkmingai: iš pradžių nacionalinėse pirmenybėse sužaista lygiosiomis su „Real Sociedad“, o po to sekė iš rankų išleista pergalė rungtynėse su „Milan“.

Tačiau šeštadienio vakarą „Barcelona“ tiesiog nušlavė varžovus nuo kelio, o šios pergalės maestro eilinį sykį buvo Lionelis Messi, pelnęs tris įvarčius.

Jau pirmąjį kėlinį šeimininkai laimėjo 5-0, o po pertraukos baigė varžovų triuškinimą dar trimis įvarčiais.

Kitose rungtynėse trečią pergalę iš tiek pat galimų iškovojo „Valencia“, 1-0 nugalėjusi Chichono „Sporting“ bei pakilusi į pirmą vietą turnyrinėje lentelėje.

Tuo tarpu lygos naujokė „Granada“ kiek netikėtai tokiu pat rezultatu nugalėjo Čempionų lygoje besivaržančią „Villarreal“ vienuolikę.

Švieslentė

„Granada“ 1 0 „Villarreal“
56' [1 – 0] I.Uche 79' G.Rossi nerealizavo 11 m baudinio
„Mallorca“ 0 1 „Malaga“
  39' [0 – 1] M.Demichelis
Chichono „Sporting“ 0 1 „Valencia“
  30' [0 – 1] R.Soldado
„Barcelona“ 8 0 Pamplonos „Osasuna“
5' [1 – 0] L.Messi
13' [2 – 0] C.Fabregasas
34' [3 – 0] D.Villa
40' [4 – 0] R.d.B.Roversio (į savus vartus)
41' [5 – 0] L.Messi
57' [6 – 0] Xavi
76' [7 – 0] D.Villa
79' [8 – 0] L.Messi

„Sevilla“ 1 0 „Real Sociedad“
53' [1 - 0]     F.Kanoute