03 12 /03 13 00:52

„Barcelona“ žengė į ketvirtfinalį, Londone – baudinių dramą laimėjusio „Arsenal“ triumfas

Antradienio vakarą UEFA Čempionų lygoje buvo žaidžiami dar du aštuntfinalio atsakomieji susitikimai, po kurių vietas kitame etape užsitikrino „Barcelona“ ir Londono „Arsenal“ ekipos.
„Barcelona“
„Barcelona“ / „Scanpix“ nuotr.

Pirmasis „Barcelona“ ir „Napoli“ mačas Italijos pietuose buvo pasibaigęs taikiai 1:1.

Katalonai labai audringai pradėjo antradienio susitikimą ir jau 15-ąją minutę po Raphinhos perdavimo įvartį pelnė Ferminas Lopezas.

Nespėję atsipeikėti, neapoliečiai buvo priversti dar kartą traukti kamuolį iš savo vartų tinklo.

Po dviejų minučių greita „Barcos“ ataka baigėsi to paties Raphinhos smūgiu į virpstą, bet kamuolys labai patogiai atšoko Joao Cancelo ir portugalas mušė neatremiamai – 2:0.

Kelti baltą vėliavą Italijos čempionai atsisakė. Sužaidus pusvalandį Matteo Politano perdavė kamuolį į baudos aikštelę Amirui Rrahmani ir Kosovo rinktinės lyderis grąžino intrigą.

Po pertraukos „Napoli“ buvo perėmę iniciatyvą, žaidė aktyviau ir turėjo keletą neblogų galimybių, tačiau 81-ąją minutę šeimininkai surengė fantastišką ataką senosios Xavi „Barcelona“ stiliumi ir Robertas Lewandowskis padėjo tašką, o tuo pačiu ir išvedė katalonus į ketvirtfinalį – 3:1.

„Scanpix“ nuotr./Robertas Lewandowskis

Kitame mače intrigos buvo dar daugiau.

Londono „Arsenal“ savo „Emirates“ stadione turėjo naikinti vieno įvarčio deficitą, nes pirmąsias rungtynes „Porto“ ekipai svečiuose buvo pralaimėjęs 0:1.

Pasižymėti „kanonieriai“ sugebėjo 41-ąją dvikovos minutę, kai labai graži kombinacija baigėsi Martino Odegaardo perdavimu ir Leandro Trossardo tiksliu smūgiu pažeme.

Imago / Scanpix nuotr./Leandro Trossardas

Per likusį laiką nė vienai komandai pasižymėti nepavyko, tad ekipoms teko žaisti pratęsimą, o galiausiai ir mušti baudinius.

Šioje serijoje sėkmė šypsojosi „Arsenal" – 4:2.

Lemiami tapo Wendello ir Galeno smūgiai. Pirmasis pataikė į virpstą, o antrojo spyrį atrėmė vartininkas Davidas Raya.

Visi keturi šeimininkų smūgiai buvo tikslūs.

Šiame mače „Porto“ kapitonas Pepe tapo pirmuoju žaidėju Čempionų lygos istorijoje, kuris pasirodė aikštėje sulaukęs 41-erių.

Praėjusią savaitę pirmuosius keturis bilietus į ketvirtfinalį iškovojo Miuncheno „Bayern“, „Manchester City“, Madrido „Real“ ir „Paris Saint Germain“.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti