Ir vasarą naujienų netrūksta. 3 mėn. prenumerata vos už 1,49 Eur!

„Bayern“ negrįžta į pergalių kelią – pralaimėjo trečiąkart iš eilės

Vokietijos Bundeslygoje Miuncheno „Bayern“ patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės. Įskaitant UEFA Čempionų lygos rungtynes – tai trečias Thomaso Tuchelio auklėtinių pralaimėjimas iš eilės.
Harry Kane'as
Harry Kane'as / „Scanpix“ nuotr.

„Bayern“ išvykoje 2:3 nusileido „Bochum“ vienuolikei.

Miuncheno komanda 14-ąją minutę išsiveržė į priekį, kai pasižymėjo Jamalas Musiala.

Bet dar iki pertraukos šeimininkai atsakė dviem tiksliais Takuma Asano ir Keveno Schlotterbecko smūgiais.

83-ią minutę „Bayern“ gynėjas Dayotas Upamecano užsidirbo antrą geltoną kortelę, ir „Bochum“ tuo pasinaudojo.

Kevinas Strogeris pelnė trečiąjį šeimininkų įvartį.

Baigiantis mačui Harry Kane'as sušvelnino skirtumą.

Primename, kad praėjusiame ture „Bayern“ rezultatu 0:3 nusileido „Bayer“ vienuolikei, o Čempionų lygoje 0:1 pralaimėjo Romos „Lazio“. Visi šie trys pralaimėjimai patirti išvykose.