„Bayern“ Vokietijoje smigo žemyn, „Real“ išlaikė pozicijas Ispanijoje

Vokietijos čempionate pralaimėjimą patyrė ir turnyro lentelėje krito MIuncheno „Bayern“ klubas.
Sergio Ramosas
Sergio Ramosas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Bavarai namuose 1:2 krito prieš Lėverkuzeno „Bayer“ ekipą.

Svečius į priekį išvedė 10-ąją minutę pasižymėjęs Leonas Bailey.

Thomasas Mulleris 34-ąją minutę buvo išlyginęs rezultatą, bet vos po minutės tas pats L.Bailey pelnė ir dar vieną įvartį.

Rungtynes „Bayer“ užbaigė su 10 žaidėjų, mat 81-ąją minutę raudoną kortelę priešais save išvydo Jonathanas Tahas.

Dortmundo „Borussia“ 2:1 nugalėjo Berlyno „Hertha“ klubą.

Jadonas Sancho (15 min.) ir Thorganas Hazardas (17 min.) tiksliais smūgiais išvedė Dortmundo ekipą į priekį.

Skirtumą sušvlenino 34-ąją minutę mušęs Vladimiras Darida, o 45-ąją minutę „Borussia“ gynėjas Matsas Hummelsas dar buvo išvarytas iš aikštės, bet berlyniečiai nesugebėjo išplėšti nė taško.

Leipcigo „RasenBallsport“ (27 tšk.) šiuo metu pirmauja „Bundesliga“ pirmenybėse, antroje vietoje žengia Menchegladbacho „Borussia“ (25 tšk.), trečia – „Shalke 04“ (25 tšk.), o štai „Bayern“ (24 tšk.) – vos ketvirtoje vietoje. Tašku nuo ketvirtos pozicijos atsilieka „Borussia“ (23 tšk.).

Ispanijoje pergalę šventė Madrido „Real“ ekipa, 2:1 palaužusi Alavos „Deportivo“.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Sergio Ramosas (52 min.) ir Dani Carvajalis (69 min.).

Rezultatą 11 metrų baudiniu buvo išlyginęs Lucasas Perezas (65 min.).

„Real“ (31 tšk.) turnyro lentelėje išlieka pirmoje vietoje. Trimis taškais atsiliekanti „Barcelona“ sekmadienį susigrums su Madrido „Atletico“ klubu.