Be lyderių neprapuolęs „Liverpool“ kyla į antrą vietą „Premier“ lygoje

Du svarbiausius savo futbolininkus į Afrikos futbolo čempionatą išleidęs „Liverpool“ klubas iškovojo užtikrintą pergalę 22-ajame Anglijos „Premier“ lygos ture. Savų žiūrovų akivaizdoje Jurgeno Kloppo auklėtiniai 3:0 nugalėjo „Brentford“ vienuolikę.
„Liverpool“
„Liverpool“ / „Scanpix“ nuotr.

Artimiausiu metu Liverpulio klubas ir toliau turės verstis be savo puolimo lyderių Mohamedo Salaho bei Sadio Mane, kurie tęsia kovas Afrikos Tautų taurėje.

Tačiau net ir be dviejų rezultatyviausių klubo futbolininkų aikštės šeimininkai užkūrė smagų vakarėlį „Anfield“ stadione.

44-ąją minutę po Trento Alexanderio-Arnoldo perdavimo „raudonųjų“ įvarčių sąskaitą atidarė brazilas Fabinho.

Prie antrojo „Liverpool“ įvarčio prisidėjo ir kitas šeimininkų krašto gynėjas Andrew Robertsonas, o škoto perdavimą įvarčiu 69-ąją minutę pavertė Alexas Oxlade-Chamberlainas

Tašką šiame mače 77-ąją minutę padėjo Takumi Minamino.

Pergalė J.Kloppo kariaunai leido aplenkti Londono „Chelsea“ ir įsitvirtinti antroje pozicijoje. Nuo lygos lyderių „Manchester City“ futbolininkų juos skiria 11 taškų.

Kitose sekmadienio rungtynėse „Leeds United“ svečiuose netikėtai 3:2 palaužė Londono „West Ham“.

Nugalėtojams „hat-trick'ą“ pelnė Jackas Harrisonas.