Be trenerio ir savo superžvaigždės „Milan“ tęsia dominavimą Italijoje

„Milan“ pratęsė nepralaimėtų rungtynių seriją šiame Italijos čempionate, nors žaidė be savo trenerio Stefano Pioli ir be rezultatyviausio puolėjo Zlatano Ibrahimovičiaus.
„Milan“ futbolininkai 2:0 įveikė „Fiorentina“.
„Milan“ futbolininkai 2:0 įveikė „Fiorentina“. / „Scanpix“ nuotr.

„Milan“ futbolininkai sekmadienį 2:0 įveikė „Fiorentina“ ekipą ir užsitikrino vienvaldę lyderystę „Serie A“ lentelėje.

Alessio Romagnoli įvartis galva ir Francko Kessie realizuotas 11 metrų baudinys nulėmė pergalę, kuri pasiekta be dviejų svarbių vyrų.

10 įvarčių šį sezoną lygoje jau pelnęs Z.Ibrahimovičius dėl traumos mačą sekė iš tribūnos, o trenerio S.Pioli iš viso nebuvo, nes jis vis dar gydosi nuo COVID-19.

Kaip ir visose Italijos lygos mačuose, taip ir Milano „San Siro“ stadione buvo pagerbtas trečiadienį miręs legendinis Diego Maradona, geriausiais karjeros metais atstovavęs Italijos „Napoli“ klubui.

Rungtynės prasidėjo tylos minute, o argentiniečio atvaizdas pasirodė stadiono ekranuose 10-ąją rungtynių minutę, taip pagerbiant Nr.10 marškinėliais žaidusį D.Maradoną.

„Milan“ liko pirmas, penkiais taškais atsiplėšęs nuo 2-3 pozicijas besidalinančių Milano „Inter“ ir „Sassuolo“, kurie susitiko tarpusavyje šeštadienį („Inter“ laimėjo išvykoje 3:0).

14 vietą užima „Spezia“ komanda, kuriai atstovauja Titas Krapikas.

Lietuvos vartininkas liko vėl tarp atsarginių ir sekmadienį, kai „Spezia“ sužaidė išvykoje 2:2 su „Cagliari“.