Bilbao „Athletic“ – pirmoji Ispanijos Karaliaus taurės finalo dalyvė

Ispanijos Karaliaus taurėje („Copa Del Rey”) buvo sužaistos atsakomosios pusfinalio rungtynės tarp Bilbao „Athletic” ir „Mirandes”. Jas 6-2 laimėjo ir į finalą pateko Bilbao miesto ekipa.
Bilbao „Athletic” keliauja į finalą
Bilbao „Athletic” keliauja į finalą / AP/Scanpix nuotr.

Pirmasis įvartis šiose rungtynėse krito 11-ą minutę, kai po Anderio Herrera perdavimo „Athletic” į priekį išveržė Ikeras Muniainas, o dar po trijų minučių rezultatą padvigubino Markelis Susaeta Laskurainas.

22-ą rungtynių minutę Bilbao miesto futbolininkai pelnė dar vieną įvartį. Šį kartą kamuolį į tinklą pasiuntė Jonas Aurtenetxe. Žaidėjas pasižymėjo po Susaeta atlikto perdavimo.

Ktas įvartis šiame mače buvo pelnytas 57-ą minutę, kai svečiams pavyko rezultatą sušvelninti, kuomet po Haritzo Mujika atlikto perdavimo pasižymėjo Aitoras Blanco.

Antrojo kėlinio pabaigoje, 71-ą minutę, pasižymėti sugebėjo ir „Bilbao” ekipos puolimo lyderis Fernando Llorente. Šis futbolininkas po keturių minučių dar kartą nuginklavo vartininką Inaki Garmendia.

Nepaisant to, „Mirandes” ekipa nepalūžo ir 86-ą minutę šiek tiek sušvelnino rezultatą įvartį pelnius Aitorui Blanco. Tiesa po dviejų minučių persvarą atstatė Cesaro Fernandezo Caneda įvartis į savus vartus.

Gegužės mėnesį vyksiančiame finale „Athletic“ susitiks su FC „Barcelona“ ir CF „Valencia“ komandų poros nugalėtoja (po pirmos dvikovos lygu – 1:1, atsakomoji akistata – trečiadienį Barselonoje).

„Athletic Bilbao” 6 – 2 „Mirandes”
(Pirmas mačas 2-1, bendras rezultatas 8-3)
11' [1 – 0] Iker Muniain
14' [2 – 0] Markel Susaeta Laskurain
22' [3 – 0] Jon Aurtenetxe
57' [3 – 1] Aitor Blanco
71' [4 – 1] Fernando Llorente
75' [5 – 1] Fernando Llorente
86' [5 – 2] Aitor Blanco
88' [6 – 2] Cesar Fernandez Caneda (į savus vartus)

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti