„Borussia“ užsitikrino antrą Bundeslygos poziciją, „Bayer“ – Čempionų lygą

Dortmundo „Borussia“ futbolininkai 33-ojo Bundeslygos turo rungtynėse rezultatu 3:1 sudorojo Fiurto „Greuther“ vienuolikę ir užsitikrino lygos vicečempionų vardą.
Dortmundo „Borussia“
Dortmundo „Borussia“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Julianas Brandtas 26-ąją minutę svečius iš Dortmundo išvedė į priekį, tačiau pribaigti savo varžovų jiems nepavyko, o susitikimo pabaigoje teko vėl įjungti aukštesnę pavarą.

70-ąją minutę Jessicas Ngankamas pelnė išlyginamąjį įvartį, tačiau pasidžiaugti teigiamu rezultatu šeimininkai net nespėjo – 72-ąją minutę tas pats J.Brandtas mušė dublį, o dar po penkių minučių „Borussia“ pergalę įtvirtino Felixas Passlackas.

66 taškus savo sąskaitoje turintis Dortmundo klubas užsitikrino finišą antroje Bundeslygos vietoje. Pergalę iškovojo ir artimiausias persekiotojas Lėverkuzeno „Bayer“, kuris „Borussia“ klubo neaplenks, tačiau gali jaustis saugus dėl dalyvavimo kitų metų UEFA Čempionų lygoje.

Fiurto „Greuther“ liks paskutiniai ir kitąmet varžysis antrajame pagal stiprumą Vokietijos futbolo divizione.