„Bundesliga“: „Bayern“ netikėtai pralaimėjo, bet kluptelėjo ir „Borussia“

Vokietijos čempionate šeštadienį pergalės nepasiekė nei Miuncheno „Bayern“, nei Dortmundo „Borussia“ klubai.
Miuncheno „Bayern“
Miuncheno „Bayern“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Miuncheno klubas, Čempionų lygoje prieš keletą dienų 7:2 sutrypęs Londono „Tottenham Hotspur“, 1:2 nusileido „Hoffenheim“ vienuolikei.

Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Sargis Adamyanas, pasižymėjęs 54-ąją ir 79-ąją minutėmis.

Robertas Lewandowskis 73-ąją minutę buvo išlyginęs rezultatą.

Savo komandos pralaimėjimą „Allianz“ arenoje stebėjo 75 tūkstančiai aistruolių.

Tik tašką išvykoje pelnė „Borussia“, kuri 2:2 sužaidė su „Freiburg“ komanda.

Dortmundo ekipą į priekį 20-ąją minutę nuostabiu smūgiu po kampinio išvedė Axelis Witselis, bet 55-ąją minutę rezultatą išlygino Luca Waldschmidtas.

Achrafas Hakimi tiksliu smūgiu vėl priartino „Borussia“ prie pergalės 67-ąją minutę, bet prieš pat mačo pabaigą – 89-ąją minutę – į savo vartus įsimušė Manuelis Akanji.

„Bayern“ su 14 taškų liko pirmoje „Bundesliga“ lentelės vietoje, „Freiburg“ turi tiek pat taškų ir žengia antroje pozicijoje.

„Borussia“ yra septintoje vietoje, tačiau tik dviem taškais atsilieka nuo lyderių.

Miunchene triumfavęs „Hoffenheim“ klubas yra surinkęs 8 taškus ir žengia 11-tas.