Bundeslyga: „Bayern“ neturėjo problemų su „Hannover“

Sekmadienį Vokietijoje sužaistos dvejos paskutinės „Bundesliga“ pirmenybių XXII-ojo turo rungtynės. „Hannover“ savo žiūrovų akivaizdoje turėjo pripažinti šalies čempionų pranašumą. Miuncheno „Bayern“ futbolininkai šventė pergalę rezultatu 4:0.
Thomas Muelleris
Thomas Muelleris / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Visas rungtynes dominavę bavarai į priekį išsiveržė 25-ąją minutę, o po tikslaus Rafinha perdavimo pasižymėjo Thomasas Mulleris. Rezultatą po devynių minučių padvigubino Thiago.

Antrajame kėlinyje apsukų mažinti Josepo Guardiolos auklėtiniai neketino. Savo antrąjį įvartį pelnė T.Mulleris, o galutinį tašką 66-ąją minutę padėjo Mario Mandžukičius.

Kitose rungtynės nulinėmis lygiosiomis išsiskyrė Frankfurto „Eintracht“ ir Brėmeno „Werder“.