Bundeslyga: Miuncheno „Bayern“ surengė įvarčių fiestą

Vokietijos Bundeslygos titulą ginanti Miuncheno „Bayern“ ekipa iškovojo antrąją pergalę paeiliui.
Miuncheno „Bayern“
Miuncheno „Bayern“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Trečiojo turo susitikime bavarai namuose net 6:1 nepasigailėjo „Mainz“ futbolininkų.

Įdomiausia tai, kad pirmieji jau 6 žaidimo minutę įvartį pelnė svečiai – galva pasižymėjo Jeanas-Paulas Boetius.

Tiesa, „Bayern“ dar prieš pirmo kėlinio pabaigą rezultatą sugebėjo persverti. 36 minutę pasižymėjo Benjaminas Pavard'as, o tiksint paskutinėms kėlinio sekundėms įvarčiu džiaugėsi Davidas Alaba.

„Scanpix“/AP nuotr./Miuncheno „Bayern“

Antrajame rungtynių kėlinyje Miuncheno klubo futbolininkai dar keturis kartus suvarpė Floriano Mullerio ginamus vartus – pasižymėjo Ivanas Perišičius, Kingsley Comanas, Robertas Lewandowskis ir Alphonso Daviesas.

Bavarai su septyniais taškais rikiuojasi antroje Bundeslygos vietoje.

„Mainz“ futbolininkai yra viena iš dviejų taškų šiame sezone dar neiškovojusių komandų. Praleidusi net 12 įvarčių ši komanda paskutinė.