Bundeslygoje „Borussia“ rungtynių pabaigoje sutriuškino „Schalke“

Šeštadienį Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse buvo žaidžiamos šešerios 23-ojo turo rungtynės.
Dortmundo „Borussia“
Dortmundo „Borussia“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Dortmundo „Borussia“ namuose susitiko su Gelzenkircheno „Schalke“. Sparčiai į savo geriausią sporinę formą sugrįžtanti „geltonai juodų“ ekipa rezultatu 3:0 nugalėjo Roberto Di Matteo auklėtinius.

Nugalėtojų komandoje pasižymėjo Pierre'as-Emerickas Aubameyangas, Henrikhas Mkhitaryanas ir Marco Reusas. „Borussia“ visą rungtynių laiką dominavo, tačiau pirmąjį įvartį jiems pavyko įmušti tik 78-ąją minutę.

Po pergalės Jurgeno Kloppo vadovaujama komanda Vokietijos pirmenybėse kyla jau į devintąją poziciją, o „Schalke“ išlieka penktoje vietoje.

Kitose rungtynėse Lėverkuzeno „Bayer“ minimaliu skirtumu palaužė „Freiburg“, taip pat pergales iškovojo Berlyno „Hertha“ ir „Hoffenheim“ ekipos.

Rezultatai:

„Borussia“ – „Schalke“ 3:0

78' [1 – 0] P.Aubameyangas

79' [2 – 0] H.Mkhitaryanas

86' [3 – 0] M.Reusas

„Bayer“ – „Freiburg“ 1:0

33' [1 – 0] S.Rolfesas

„Hannover“ – „Stuttgart“ 1:1

52' [0 – 1] C.Gentneris

70' [1 – 1] L.Stindlas

90' M.Harnikas („Stuttgart“) pašalintas iš aikštės

90' L.Stindi („Hannover“) pašalintas iš aikštės

„Hoffenheim“ – „Mainz“ 2:0

55' [1 – 0] K.Vollandas

76' [2 – 0] E.Polanski

„Hertha“ – „Augsburg“ 1:0

88' [1 – 0] S.Kalou

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams