TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
2018 11 27 /22:02

Čempionų lyga: „Ajax“ šventė Atėnuose, neramumai tribūnose ir CSKA kapituliacija

Amsterdamo „Ajax“ po dvylikos metų užsitikrino vietą UEFA Čempionų lygos aštuntfinalyje. Antradienio vakarą olandų klubas 2:0 svečiuose pranoko Atėnų AEK ir tapo E grupės lyderiu.
Neramumai tribūnose
Rungtynės Atėnuose ir neramumai tribūnose / „Scanpix“ nuotr.

67-ąją minutę Marko Livaja baudos aikštelėje sužaidė ranka bei uždirbo ne tik baudinį į savo vartus, bet ir gavo antrą geltoną kortelę bei buvo išvarytas iš aikštės.

Dušanas Tadičius užtikrintai baudinį realizavo.

Po keturių minučių „Ajax“ surengė dar vieną puikų išpuolį ir tas pats serbas pasižymėjo „dubliu“.

Po pergalės „Ajax“ turi 11 taškų ir vienu lenkia Miuncheno „Bayern“, kuris šio turo rungtynes žais vėliau su Lisabonos „Benfica“.

„Ajax“ – antrasis klubas, užsitikrinęs vietą kitą pavasarį vyksiančiose atkrintamosiose. Dar prieš penktą turą šią poziciją rankose turėjo ir „Barcelona“.

E grupė
1. Ajax 5 3 2 0 8:2 11
2. Bayern 4 3 1 0 7:1 10
3. Benfica 4 1 1 2 4:6 4
4. AEK 5 0 0 5 2:12 0

Šių rungtynių metu nestigo incidentų tribūnose. Vienas AEK klubo aistruolis, prasiveržęs po apsaugines tvoras, pribėgo prie „Ajax“ fanų sektoriaus ir metė į svečių komandos gerbėjus degantį užtaisą.

Apsaugos darbuotojai visa tai tik stebėjo iš šalies ir nieko nedarė.

Galima neabejoti, kad už šį išpuolį Graikijos klubas sulauks finansinių sankcijų.

G grupėje „sudegė“ Maskvos CSKA klubas, dar turėjęs galimybių pakovoti dėl vietos atkrintamosiose.

Rusijos klubas namuose 1:2 nusileido Plzeno „Victoria“ ekipai, nors pirmasis išsiveržė į priekį.

10-ąją minutę Nikola Vlasičius baudiniu išvedė šeimininkus į priekį, bet po pertraukos čekai atsakė Romano Prochazkos (56 min.) bei Lukašo Hejdos (81 min.) taikliais smūgiais.

Šis pralaimėjimas reiškia, kad iš G grupės į atkrintamąsias užtikrintai žengs Madrido „Real“ ir „Roma“ ekipos. Jos santykius antradienio vakarą aiškinsis Italijos sostinėje.