Čempionų lyga: „Barcelona“ eliminavo Londono „Chelsea“ klubą

UEFA Čempionų lygoje paaiškėjo paskutinis ketvirtfinalio dalyvis, kuriuo tapo „Barcelona“ ekipa, 3:0 nugalėjusi Londono „Chelsea“.
Čempionų lyga: „Barcelona“ – Londono „Chelsea“
Čempionų lyga: „Barcelona“ – Londono „Chelsea“ / „Scanpix“ nuotr.

Pirmos rungtynės Anglijoje baigėsi lygiosiomis 1:1, todėl komandų likimas sprendėsi Katalonijoje.

Įvartis krito jau 3-ąją minutę, kai „Chelsea“ vartininkas Thibaut Courtois tarp kojų praleido iš aštraus kampo Lionelio Messi smūgiuotą kamuolį.

Antrasis mačo įvartis krito 20-ąją minutę, kai po L.Messi reido ir perdavimo pasižymėjo Ousmane'as Dembele.

Jau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką Marcosas Alonso baudos smūgiu sudrebino vartų konstrukciją.

T.Courtois nesėkmės ties pirmu įvarčiu nesibaigė. 63-ąją minutę L.Messi dar kartą pasiuntė kamuolį belgui tarp kojų ir pelnė trečiąjį komandos įvartį.

Vietas tarp aštuonių stipriausių žemyno komandų užsitikrino Madrido „Real“, „Manchester City“, Turino „Juventus“, „Liverpool“, „Sevilla“, „Roma“ ir Miuncheno „Bayern“.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius