2015 03 18 /2015 03 19

Čempionų lyga liko be Anglijos klubų: į ketvirtfinalį pateko „Barcelona“ ir „Juventus“

Trečiadienį Čempionų lygoje buvo žaidžiamos dvejos atsakomosios aštuntfinalio rungtynės. Paaiškėjo visos komandos, kurios varžysis turnyro ketvirtfinalyje. Prie šešių komandų prisijungė „Barcelona“ ir Turino „Juventus“. Tarp aštuonių stipriausių Europos komandų nebus nei vieno Anglijos klubo – „Manchester City“ nesugebėjo sukurti stebuklo. Dortmundo „Borussia“ taip pat atsisveikino su turnyru.
„Barcelona“ – „Manchester City“
„Barcelona“ – „Manchester City“ / „Scanpix“ nuotr.

Prisijunkite prie daugiau kaip 11 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

Visi ketvirtfinalio dalyviai: PSG, Madrido „Real“, Madrido „Atletico“, „Barcelona“, Miuncheno „Bayern“, „Monaco“, „Porto“, Turino „Juventus“.

„Barcelona“ – „Manchester City“ 1:0
Bendras rezultatas – 3:1

Mančesterio klubas buvo likusi vienintelė Anglijos futbolo viltis, tačiau ji neišsipildė. Po pirmųjų rungtynių pranašumą turėjusi „Barcelona“ ir namuose buvo tokia pati agresyvi. Iš viso šeimininkai 11 kartų smūgiavo varžovų vartų link, svečiai – vos keturis.

Nors Lionelio Messi buvo visur, tačiau vienintelio įvarčio autoriumi tavo Ivanas Rakitičius. Po puikaus argentiniečio perdavimo jis 31-ąją rungtynių minutę išvedė į priekį „Barcelona“ ekipą.

Anglijos klubas turėjo progą sukurti intrigą antrajame kėlinyje, kai 77 min. Gerardas Pique baudos aikštelėje neleistinai stabdė Sergio Aguero ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį. Tačiau Marcas-André ter Stegenas atspėjo S.Aguero sumanymą ir atrėmė baudinį.

Ketvirtfinalyje „Barcelona“ versis be Danielio Alveso, kuris gavo antrą geltoną kortelę.

Dortmundo „Borussia“ – Turino „Juventus“ 0:3
Bendras rezultatas – 1:5

Kitose rungtynėse viską kontroliavo Turino „Juventus“. Italai turėjo pranašumą po pirmųjų rungtynių, tačiau taip pat neperėjo į gynybą.

Jau trečiąją rungtynių minutę Turino ekipą į priekį išvedė Carlosas Tevezas. 70-ąją minutę jis nepagailėjo perdavimo Alvaro Moratai, kuris padvigubino svečių pranašumą.

77-ąją minutę C.Tevezas pridėjo dar vieną įvartį ir bendru rezultatu 5:1 Italijos  klubas pateko į ketvirtfinalį.

Ketvirtfinalio poros paaiškės penktadienį, kai bus traukiami burtai.

Antrasis kėlinys: „Barcelona“ – „Manchester City“ 1:0

90 min. „Barcelona“ keliauja į varžybų ketvirtfinalį.

80 min. Danielis Alvesas gavo geltoną kortelę ir praleis kitas rungtynes.

77 min. Gerardas Pique baudos aikštelėje neleistinai stabdė Sergio Aguero ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį. Tačiau Marcas-André ter Stegenas atspėjo Sergio Aguero sumanymą ir atrėmė baudinį.

64 min. Kontraatakos metu progą pasižymėti turėjo Lionelis Messi, kuris sulaukė idealaus perdavimo iš Neymaro, tačiau Joe Hartas apsaugojo savo vartus.

56 min. Mančesterio ekipa turėjo progą išlyginti rezultatą, kai vartus apleido rizikingai sužaidęs „Barcelona“ vartininkas, tačiau komandą gelbėjo kamuolį išmušęs Gerardas Pique.

Pirmasis kėlinys: „Barcelona“ – „Manchester City“ 1:0

45 min. Pirmojo kėlinio pabaiga. Žaidimą visą kėlinį kontroliavo šeimininkai, kurie jau viena koja kitame etape.

36 min. Už pražangą prieš Neymarą Samiras Nasri gavo geltoną kortelę.

31 min. ĮVARTIS. Ivanas Rakitičius išvedė į priekį „Barcelona“ ekipą. Perdavimą atliko Lionelis Messi.

27 min. Davidas Silva gavo geltoną kortelę už pražangą prieš Lionelį Messi.

20 min. Aleksandras Kolarovas gavo geltoną kortelę už pražangą prieš Lionelį Messi.

15 min. Prieš Neymarą prasižengęs Fernandinho gavo geltoną kortelę.

11 min. Po sėkmingai sužaistos „sienelės“ su Andresu Iniesta savo šansą turėjo ir Lionelis Messi, tačiau Joe Hartas atmušė kamuolį.

6 min. Puikią progą pasižymėti turėjo Neymaras, kurio smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į vartų konstrukciją.

Startinės sudėtys:

„Barcelona“: Ter Stegenas, D.Alvesas, G.Piqué, Ph.Mathieu, J.Alba, J.Mascherano, I.Rakitičius, A.Iniesta, L.Messi, L.Suárezas, Neymaras.

„Manchester City“: J.Hartas; B.Sagna, V.Kompany, M.Demichelis, A.Kolarovas; S.Nasri, Fernandinho, Y.Toure, J.Milneris, D.Silva; S.Aguero.

Antrasis kėlinys: Dortmundo „Borussia“ – Turino „Juventus“ 0:3

90 min. „Juventus“ keliauja į varžybų ketvirtfinalį.

79 min. ĮVARTIS. Dar vieną įvartį įmušė Carlosas Tevezas.

73 min. Geltoną kortelę užsidirbo Marco Reusas.

70 min. ĮVARTIS. Po Carloso Tevezo perdavimo pasižymėjo Alvaro Morata.

Pirmasis kėlinys: Dortmundo „Borussia“ – Turino „Juventus“ 0:1
Bendras rezultatas – 1:3

45 min. Pirmojo kėlinio pabaiga. Turino ekipa kontroliavo žaidimą. Vokiečiams antrajame kėlinyje lieka sunki užduotis.

27 min. Paulą Pogbą pakeitė Andrea Barzagli. Pirmasis Turino ekipos keitimas – priverstinis. Paulas Pogba patyrė traumą.

3 min. ĮVARTIS. Jau pačioje rungtynių pradžioje Turino ekipa gesino rusenusią intrigą. Italus į priekį išvedė Carlosas Tevezas. Tai buvo dvidešimtas futbolininko įvartis šiame sezone.

„Borussia“: R.Weidenfelleris, N.Subotičius, M.Hummelsas, S.Papastathopolous, M.Schmelzeris, S.Benderis, I.Gundoganas, M.Reusas, K.Kamplas, H.Mkhitaryanas, P.Aubameyangas.

„Juventus“: G.Buffonas, S.Lichtsteineris, L.Bonucci, G.Chiellini, P.Evra, A.Vidalis, C.Marchisio, P.Pogba, R.Pereyra, C.Tevezas, A.Morata.