Čempionų lyga: „Barcelona“ sutrypė vokiečius, „Arsenal“ – šveicarus

Antradienį Čempionų lygoje baigėsi A, B, C ir D grupių etapai. Paaiškėjo aštuonios komandos, kurios pateko į kitą etapą.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

C grupė

Vietą kitame etape jau užsitikrinusi „Barcelona“ namuose 4:0 nugalėjo Mönchengladbacho „Borussia“ ekipą.

16-ąją minutę pirmąjį rungtynių įvartį įmušė Lionelis Messi. Tai buvo dešimtas puolėjo įvartis Čempionų lygoje šį sezoną.

Antrajme kėlinyje tris įvarčius įmušė Arda Turanas. Jis tapo šeštuoju „Barcelona“ žaidėju, kuris Čempionų lygos rungtynėse pasižymėjo tris kartus.

„Manchester City“ namuose 1:1 neįveikė Glazgo „Celtic“ komandos.

Ketvirtąją minutę Glazgo ekipą į priekį išvedė Patrickas Robertsas. Po keturių minučių rezultatą išlygino Kelechi Iheanacho.

Į kitą etapą pateko „Barcelona“ ir „Manchester City“.

A grupė

Londono „Arsenal“ išvykoje 4:1 sutriuškino „Basel“ futbolininkus.

Net tris įvarčius įmušė Lucas, vieną pridėjo Alexas Iwobi.

Paguodos įvartį Bazelio ekipai įmušė Seydou Doumbia.

Paryžiaus „Saint Germain“ ekipa namuose 2:2 neįveikė Razgrado „Ludogorec“.

Bulgarijos klubui pirmąjį įvartį 15-ąją minutę įmušė Virgilas Misidjanas.

Antrajame kėlinyje rezultatą išlygino Edinsonas Cavani. Wandersonas grąžino pranašumą Razgrado klubui, bet rezultatą išlygino Angelis di Maria.

D grupė

Miuncheno „Bayern“ namuose 1:0 nugalėjo Madrido „Atletico“.

Vienintelį įvartį 28-ąją minutę įmušė Robertas Lewandowskis.

Į kitą etapą pateko „Bayern“ ir „Atletico“ ekipos.

B grupė

Kijevo „Dinamo“ klubas namuose 6:0 sutriuškino Stambulo „Bešiktaš“.

Ukrainos klubą jau devintąją minutę į priekį išvedė Artemo Besedino įvartis.

29-ąją minutę raudoną kortelę užsidirbo Andreas Beckas ir Stambulo klubas liko dešimtiese. Negana to, 11 metrų baudinį realizavo Andrijus Yarmolenko.

Netrukus dar vieną įvartį pridėjo Vitalijus Buyalsky. Per pridėtą pirmojo kėlinio laiką į savus vartus įsimušė Atiba Hutchinsonas.

56-ąją minutę antrą geltoną kortelę gavo ir aikštę paliko Vincentas Aboubakaras. „Bešiktaš“ liko devyniese.

Skirtumą dar padidino Sergijaus Sydorčuko ir Moraeso įvarčiai.

Kitose grupės rungtynėse „Napoli“ 2:1 palaužė Lisabonos „Benfica“.

Pirmąjį įvartį 60-ąją minutę įmušė José Callejónas. Driesas Mertensas padvigubino Neapolio ekipos pranašumą.