2018 03 13 /23:37

Čempionų lyga: J.Mourinho vairuojamas „Man Utd“ autobusas sudužo namuose

Trečiadienio vakaras UEFA Čempionų lygoje baigėsi netikėtai. Favorite žengti tolyn vadinta „Manchester United“ kapituliavo namuose ir baigėsi pasirodymą jau aštuntfinalyje, 1:2 pripažinusi „Sevilla“ pranašumą. Kartu su ispanais į kitą etapą žengė ir „Roma“ vienuolikė.
Romelu Lukaku
Romelu Lukaku / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Jose Mourinho auklėtiniai į „Old Trafford“ parsivežė svečių aikštėje pasiektas nulines lygiąsias, tačiau pramušti andalūzų vartų taip ir neįstengė, o rungtynių pabaigoje dar ir praleido patys.

74-ąją minutę svečius į priekį išvedė kontrataką taikliu smūgiu užbaigęs Wissamas Ben Yedderas. Įdomu, kad jis aikštėje buvo pasirodęs tik prieš dvi minutes.

Dar po keturių minučių tas pats W.Ben Yedderas pasinaudojo sumaištimi „Man Utd“ baudos aikštelėje ir pelnė antrą įvartį.

84-ąją minutę Romelu Lukaku dar sugebėjo pelnyti įvartį, bet tai šeimininkams buvo per menka paguoda. Jose Mourinho laivas nuskendo – 1:2.

Tuo tarpu Romoje vietos „Roma“ vienuolikė 1:0 palaužė Donecko „Šachtar“ futbolininkus ir pateko į kitą etapą dėka svečiuose pelnyto įvarčio.

Pirmą mačą Ukrainoje „Šachtar“ futbolininkai buvo laimėję 2:1.

Amžinojo miesto ekipą į ketvirtfinalį ištempė Edino Džeko taiklus smūgis 54-ąją minutę.

Po praėjusios savaitės vietas tarp aštuonių stipriausių žemyno komandų jau užsitikrino Madrido „Real“, „Manchester City“, Turino „Juventus“ ir „Liverpool“.

• „Roma“ – Donecko „Šachtar“ 1:0
    Pirmos rungtynės 1:2
    52' [1:0] Edinas Džeko
    79' iš aikštės pašalintas Ivanas Ordecas („Šachtar“)
  • „Manchester United“ – „Sevilla“ 1:2
    Pirmos rungtynės 0:0
    74' [0:1] Wissamas Ben Yedderas
    78' [0:2] Wissamas Ben Yedderas
    84' [1:2] Romelu Lukaku