Čempionų lyga: Madrido „Real“ išspyrė „Paris Saint-Germain“

Čempionų lygoje išaiškėjo pirmieji ketvirtfinalio dalyviai. „Liverpool“ futbolininkai didžiąją dalį reikalų buvo sutvarkę jau pirmosiose rungtynėse, o didžiulį ažiotažą kėlusioje „Paris Saint-Germain“ ir Madrido „Real“ akistatoje aistros virė tiek aikštėje, tiek tribūnose.
„Paris Saint-Germain“ – Madrido „Real“
„Paris Saint-Germain“ – Madrido „Real“ / „Scanpix“ nuotr.

„Paris Saint-Germain“ – Madrido „Real“ 1:2

Bendras rezultatas – 2:5.

Šiose rungtynėse PSG padėti negalėjo Neymaras, kuris yra patyręs traumą.

Madrido „Real“ treneris Zinedine'as Zidane'as rungtynes pradėjo be Garetho Bale'o, kuris buvo paliktas ant suolo.

Pirmas kėlinys baigėsi be įvarčių, tačiau po keletą neblogų progų turėjo abi komandos.

Pačioje antrojo kėlinio pradžioje Paryžiaus ekipos fanai surengė pirotechnikos šou, kuris stadioną padengė tirštų dūmų uždanga.

Vis dėlto apsunkintos sąlygos pagelbėjo Madrido „Real“ klubui. 52-ąją minutę Cristiano Ronaldo sulaukė puikaus Lucaso Vazquezo perdavimo ir galva nukreipė kamuolį į vartus.

Po portugalo įvarčio PSG turėjo mušti bent tris kartus, tačiau paryžiečių viltis dar labiau apkarpė karštakošiškai pasielgęs Marco Verratti.

Jis 66-ąją minutę griuvo ir iškart bėgo prie teisėjo prašyti pražangos, tačiau persistengė ir už per dideles emocijas gavo antrąją geltoną kortelę, o PSG liko žaisti 10 prieš 11.

„Real“ gynybos užkardos sugriuvo 70-ąją minutę, kai po nesėkmingo rikošeto kamuolys atsitrenkė į Edinsono Cavani koją ir įriedėjo į vartus.

Taškus ant „i“ madridiečiai sudėliojo 80-ąją minutę. Apsnūdusia PSG gynyba pasinaudoję „Real“ futbolininkai surengė gerą ataką, kurią įvarčiu po rikošeto užbaigė Casemiro.

L.Vazquezas 83-ąją minutę dar sudrebino virpstą, šansą pasižymėti turėjo ir C.Ronaldo, o PSG atrodė pakrikę ir nebetikintys galimybėmis išsigelbėti.

Rimtų ambicijų Čempionų lygoje turėjęs Paryžiaus klubas baigė pasirodymą, o Madrido „Real“ gavo bilietą į ketvirtfinalį.

„Liverpool“ – „FC Porto“ 0:0

Bendras rezultatas – 5:0.

Kadangi pirmos tarpusavio rungtynės baigėsi 5:0 „Liverpool“ pergale, panašu, „Porto“ sudėjo ginklus anksčiau laiko.

Lyginant su svarbiomis Portugalijos lygos rungtynėmis penktadienį, portugalų startinėje sudėtyje buvo padaryti net 8 pakeitimai.

„Anfield“ stadione susitikimas pasibaigė 0:0 ir „Liverpool“ klubas ramiai žengė į ketvirtfinalį.