Italų stebuklas: „Roma“ sutrypė ir iš Čempionų lygos išmetė „Barcelona“ ekipą

UEFA Čempionų lygoje sužaistos dvejos atsakomosios ketvirtfinalio rungtynės, kuriose užfiksuota sezono sensacija. „Roma“ eliminavo „Barcelona“ klubą, o „Liverpool“ užbaigė pradėtą darbą rungtynėse su „Manchester City“.
„Roma“ – „Barcelona“
„Roma“ – „Barcelona“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Manchester City“ – „Liverpool“ 1:2

Bendras rezultatas: 1:5

Pirmos rungtynės Liverpulyje pasibaigė 3:0 Jurgeno Kloppo auklėtinių pergale, todėl „Manchester City“ turėjo labai sunkią užduotį panaikinti didžiulį deficitą.

Rungtynės Mančesteryje pradėjo itin karštai, mat jau 2-ąją minutę įvartį pelnė Gabrielis Jesusas.

Vėliau Pepo Guardiolos auklėtiniai spaudė ir kūrė, drebino vartų konstrukciją ir mušė iš nuošalės, tačiau bendro rezultato nesušvelnino.

Maža to, per pertrauką diskvalifikaciją užsidirbo ir iš tribūnų rungtynes stebėjo Pepas Guardiola.

Tašką šioje poroje po pertraukos padėjo „Egipto Karaliumi“ vadinamas Mohamedas Salah, kuris mušė įvartį ir nuo 56-os minutės Mančesterio ekipai reikėjo mušti net keturis kartus.

To padaryti „miestiečiams“ nepavyko, nes „Liverpool“ mušė dar kartą ir iškeliavo į Čempionų lygos pusfinalį.

Rungtynių eiga.

Pirmas kėlinys.

2 min. Įvartis! Jau 2-ąją rungtynių minutę Gabrielis Jesusas nuginklavo varžovų vartininką. Prisisekite saugos diržus, šiandien bus labai karštas Čempionų lygos vakaras!

14 min. S.Mane grubiai nugriovė N.Otamendi, o varžovą už negražų elgesį apstumdė vartininkas Edersonas.

20 min. „Manchester City“ apgulė varžovų vartus, tačiau užbaigti šturmo įvarčiu nepavyko.

26 min. Pavojingai į vartus iš toli smūgiavo K.De Bruyne, tačiau vartininkas kamuolį sugavo užtikrintai.

34 min. „Liverpool“ žaidėjai keletą kartų baudos aikštelėje ranka lietė kamuolį, bet teisėjas drastiškų sprendimų priiminėti nesiruošė.

41 min. B.Silva galingu smūgiu sudrebino virpstą!

42 min. Į „Liverpool“ vartus krito įvartis, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę.

45 min. Pavojinga Liverpulio ekipos ataka, bet A.Oxlade'o-Chamberlaino smūgis iš labai aštraus kampo nebuvo tikslus.

Antras kėlinys

46 min. Po pertraukos į techninę zoną negrįžo Pepas Guardiola. „Manchester City“ trenerį į tribūnas išvijo teisėjai.

56 min. Įvartis! Mohamedas Salah surado vartininko atmuštą kamuolį ir nukreipė jį į vartus! Panašu, kad egiptietis padėjo tašką!

77 min. Įvartis! Roberto Firmino po Nicolas Otamendi klaidos nubėgo prie varžovų vartų ir nuo virpsto nukreipė kamuolį į vartus. Viskas! „Liverpool“ jau pusfinalyje!

Startinės sudėtys:

„Manchester City“: Edersonas, Kyle'as Walkeris, Raheemas Sterlingas, Aymericas Laporte, Kevinas De Bruyne, Leroy'us Sane, Bernardo Silva, Fernandinho, Nicolas Otamendi, Gabrielis Jesusas.

„Liverpool“: Lorisas Kariusas, Virgilas Van Dijkas, Georginio Wijnaldumas, Dejanas Lovrenas, Jamesas Milneris, Roberto Firmino, Mohamedas Salah, Sadio Mane, Alexas Oxlade'as-Chamberlainas, Andy Robertsonas, Trentas Alexanderis-Arnoldas.

„Roma“ – „Barcelona“ 3:0

Bendras rezultatas: 4*:4

Stebuklas Romoje. Kitaip to, kas įvyko Italijoje, pavadinti neįmanoma.

4:1 pirmą susitikimą pralaimėję „Roma“ futbolininkai 3:0 sušaudė „Barcelona“ ekipą ir žengė į pusfinalį.

Edino Džeko, Daniele De Rossi ir Kosto Manolo įvarčiai parklupdė ant kelių Ispanijos gigantę, kuriai Čempionų lygos žygis baigėsi.

Apie rungtynes skaitykite ir įvarčius žiūrėkite žemiau:

6 min. Įvartis! Edinas Džeko sulaukė puikaus aukšto perdavimo iš gilumos, pasitaisė kamuolį ir pasiuntė jį į vartus – 1:0.

25 min. Per pirmas 25 minutes aštresni buvo „Roma“ komandos žaidėjai, tačiau įnešti dar daugiau intrigos nepavyko.

29 min. Labai pavojingą smūgį galva atliko P.Schickas, bet kamuolys prazvimbė šalia virpsto.

37 min. E.Džeko smūgį galva atmušė Marcas-Andre ter Stegenas.

57 min. Baudos aikštelėje krito E.Džeko ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Įvartį nuo žymos įmušė Daniele De Rossi!

58 min. R.Nainggolanas smūgiavo į vartus, bet kamuolį sugavo vartininkas.

78 min. Itin pavojingas S.El Shaarawy smūgis, tačiau paskutinę akimirką sureagavo vartininkas ir kamuolį atmušė.

82 min. ĮVAAARTIS! Kostas Manolas po kampinio galva muša įvartį ir tokiu atveju „Bacelona“ krenta iš Čempionų lygos.

90 min. „Barca“ dar spaudė, tačiau mušti nesugebėjo. „Roma“ – pusfinalyje!

„Roma“: Alissonas Beckeris, Radja Nainggolanas, Juanas Jesusas, Kevinas Strootmanas, Edinas Džeko, Aleksandaras Kolarovas, Patrikas Schickas, Daniele De Rossi, Federico Fazio, Alessandro Florenzi, Kostas Manolas.

„Barcelona“: Marcas-Andre ter Stegenas, Nelsonas Semedo, Gerardas Pique, Ivanas Rakitičius, Sergio Buquesas, Andresas Iniesta, Luisas Suarezas, Lionelis Messi, Jordi Alba, Sergi Roberto, Samuelis Umtiti.