Čempionų lyga: „Man City“ žingsnis į aštuntfinalį ir duoklė D.Maradonai

UEFA Čempionų lygos trečiadienio vakaras prasidėjo dvejomis rungtynėmis Pirėjuje ir Menchengladbache, po kurių paaiškėjo dar vienas aštuntfinalio dalyvis.
Raheemas Sterlingas ir Philas Fodenas
Raheemas Sterlingas ir Philas Fodenas / „Scanpix“ nuotr.

Juo tapo Pepo Guardiolos treniruojamas „Manchester City“ klubas, svečiuose 1:0 nugalėjęs Pirėjo „Olympiakos“.

Vienintelį įvartį „miestiečiams“ 36-ąją minutę įmušė Philas Fodenas, pasižymėjęs po gražaus Raheemo Sterlingo perdavimo.

Be nuostolių žygiuojantis Mančesterio klubas turi jau 12 taškų ir užtikrintai pirmauja C grupėje. „Olympiakos“ lieka su 3 taškais, bet išsaugo šansus žengti į atkrintamąsias.

„Man City“ prisijungė jau vakar į aštuntfinalį patekusių Londono „Chelsea“, „Sevilla“, „Barcelona“ ir Turino „Juventus“ klubų.

# Komanda Įvarčių santykis Taškai
1. „Manchester City“ 10:1 12
2. „Porto“ 6:3 6
3. Pirėjo „Olympiakos“ 1:6 3
4. Marselio „Olympique“ 0:7 0

Kitose ankstyvosiose vakaro rungtynėse Menchengladbacho „Borussia“ antrą kartą iš eilės nepasigailėjo Donecko „Šachtar“. Šįkart vokiečių klubas namuose Ukrainos čempionus nušlavė 4:0.

Pirmąją šių komandų akistatą prieš tris savaites Ukrainoje „Borussia“ laimėjo dar įspūdingiau – net 6:0.

Link pergalės Menchengladbacho komanda nužygiavo dar pirmajame kėlinyje, kai baudinį įmušė Larsas Stindlis (17 min.), po kampinio pasižymėjo Nico Elvedi (34 min.), o per pridėtą laiką įmušė Breelasas Embolo (45+1 min.).

Varžovų triuškinimą 77-ąją minutę užbaigė Oscaras Wendtas, pelnęs kiek kuriozinį įvartį baudos smūgiu.

8 taškus per keturis mačus surinkęs Vokietijos klubas pirmauja B grupėje ir labai priartėjo prie bilieto į atkrintamąsias. Savo ruožtu „šachtininkai“ net ir po dviejų triuškinančių pralaimėjimų išsaugo viltis žengti tolyn.

1. Menchengladbacho „Borussia“ 14:4 8
2. Donecko „Šachtar“ 3:12 4
3. Madrido „Real“ 7:7 4
4. Milano „Inter“ 4:5 2

Beje, prieš rungtynių Menchengladbache pradžią buvo pagerbtas trečiadienį miręs legendinis futbolininkas Diego Maradona.