Čempionų lyga: sausas vakaras Ispanijoje ir „Šachtar“ pergalė

UEFA Čempionų lygoje tęsiasi aštuntfinalių etapas. Trečiadienio vakarą futbolo gerbėjų akys krypo į Seviliją, kur svečiavosi „Manchester United“, ir Charkovą, kuriame ginklus surėmė „Šachtar“ ir „Roma“.
„Sevilla“ – „Manchester United“
„Sevilla“ – „Manchester United“ / „Scanpix“ nuotr.

Rungtynės Ispanijoje klostėsi įtemptai, o teisėjas dažnai stabdė laiką dėl pražangų.

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, tačiau tai buvo Davido de Gea nuopelnas. Vartininkas paskutinę pirmos mačo pusės minutę stebuklingai atmušė varžovo smūgį galva.

Antrajame kėlinyje progų turėjo abi komandos, tačiau rungtynės baigėsi lygiosiomis 0:0.

„Sevilla“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse turi 39 taškus ir žengia penktoje vietoje.

„Manchester United“ klubas su 52 taškais „Premier“ lygoje yra antras.

Donecko „Šachtar“ – „Roma“

Rungtynių įvarčių sąskaitą 41-ąją minutę atidarė Cengizas Underis, kurio įkirtimą puikiai pastebėjo ir tikslų perdavimą atliko Edinas Džeko.

Vis tik jau po pertraukos Facundo Ferreyra 52-ąją minutę pabėgo į žaibišką ataką ir pelnė išlyginamąjį įvartį.

71-ąją minutę teisėjas skyrė baudos smūgį į „Roma“ vartus, o jį nuostabiai išnaudojo Fredas. Brazilo smūgiuotas kamuolys vartuose atsidūrė nuo skersinio.

Pergalę 2:1 iškovojęs „Šachtar“ padėjo netvirtus pamatus prieš atsakomąsias rungtynes Italijoje.

„Šachtar“ su 45 taškais Ukrainos čempionate yra pirmoje vietoje, tačiau 42 taškus turintis Kijevo „Dinamo“ yra sužaidęs vienomis rungtynėmis mažiau.

„Roma“ Italijos pirmenybėse su 50 taškų yra trečioje vietoje.