Čempionų lyga: „Tottenham“ sumindė „Real“ ir pateko į aštuntfinalį

Trečiadienį Čempionų lygoje netrūko aistrų. Vemblio stadione Londono „Tottenham“ 3:1 nugalėjo Madrido „Real“ ir pateko į aštuntfinalį. Prie jų prisijungė ir „Manchester City“ klubas, įvarčių fiestoje 4:2 palaužęs „Napoli“.
„Tottenham“ pergalė
„Tottenham“ pergalė / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

H grupė

Grupės lyderių akistatoje Londono Vemblio stadione „Tottenham“ 3:1 sutriuškino Madrido „Real“ ir pateko į aštuntfinalį.

Dublį šiose rungtynėse pelnė Delle Alli. Dar vieną įvartį pridėjo Christianas Eriksenas.

80-ąją minutę Madrido klubui paguodos įvartį įmušė Cristiano Ronaldo. Tai buvo pirmasis portugalo įvartis Vemblio stadione. Iš viso jis yra pasižymėjęs net 27 skirtingų stadionų – tai rekordas.

Pastarąjį kartą Čempionų lygos grupės rungtynes Madrido klubas pralaimėjo 2012 metų spalio 24 dieną. „Tottenham“ nutraukė rekordinę 30 mačų seriją.

Kitose grupės rungtynėse Dortmunde „Borussia“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su APOEL.

Vt. Komanda Rungt. Perg. Lyg. Pral. Įvarč. Tšk.
1. „Tottenham“ 4 3 1 0 10:3 10
2. „Real“ 4 2 1 1 8:5 7
3. „Borussia“ 4 0 2 2 4:8 2
4. APOEL 4 0 2 2 2:8 2

E grupė

Grupės lyderis „Liverpool“ 3:0 nugalėjo „Maribor“.

Liverpulio ekipoje pasižymėjo Mohamedas Salahas, Danielis Sturridge'as ir Emre Canas.

Antrajame kėlinyje Jamesas Milneris neįmušė 11 metrų baudinio.

Kitose grupės rungtynėse „Sevilla“ 2:1 įveikė „Spartak“ ir pakilo į antrąją vietą.

1. „Liverpool“ 4 2 2 0 13:3 8
2. „Sevilla“ 4 2 1 1 8:8 7
3. „Spartak“ 4 1 2 1 8:5 5
4. „Maribor“ 4 0 1 3 1:14 1

F grupė

„Manchester City“ rezultatyviose rungtynėse 4:2 nugalėjo „Napoli“ ir užsitikrino vietą aštuntfinalyje.

21-ąją minutę „Napoli“ į priekį išvedė Lorenzo Insigne, tačiau rezultatą išlygino Nicolas Otamendi.

Antrajame kėlinyje Mančesterio ekipą į priekį išvedė Johnas Stonesas, tačiau netrukus 11 metrų baudinį realizavo Jorginho.

69-ąją minutę pergalingą įvartį įmušė Sergio Aguero. Argentiniečiui tai buvo jau 178-asis įvartis Mančesterio klube, kurio rekordininku jis tapo.

Jau per pridėtą rungtynių laiką pasižymėjo Raheemas Sterlingas.

Donecko „Šachtar“ 3:1 įveikė „Feyenoord“, kuri prarado visus šansus užimti antrąją vietą grupėje.

1. „Manchester City“ 4 4 0 0 12:3 12
2. „Šachtar“ 4 3 0 1 7:5 9
3. „Napoli“ 4 1 0 3 7:9 3
4. „Feyenoord“ 4 0 0 4 3:12 0

G grupė

Grupės lyderis „Bešiktaš“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Monaco“.

Pirmojo kėlinio pabaigoje Monako klubą į priekį išvedė Rony Lopezas. Tačiau antrojo kėlinio pradžioje 11 metrų baudinį realizavo Cenkas Tosunas.

Kitose grupės rungtynėse „Porto“ 3:1 įveikė Leipcigo „Red Bull“ ir pakilo į antrąją vietą grupėje.

1. „Bešiktaš“ 4 3 1 0 8:3 10
2. „Porto“ 4 2 0 2 9:7 6
3. „Red Bull“ 4 1 1 2 5:8 4
4. „Monaco“ 4 0 2 2 3:7 2

Vietas aštuntfinalyje anksčiau užsitikrino Miuncheno „Bayern“ ir PSG klubai.