2019 02 12 /23:59

Čempionų lyga: traumų išretintas PSG negailestingai parbloškė „Man Utd“

Po žiemos pertraukos į Europos stadionus grįžo UEFA Čempionų lyga. Antradienį Romoje ir Mančesteryje sužaisti pirmieji aštuntfinalio susitikimai. Didžiulio ažiotažo sulaukęs mačas „Old Trafford“ stadione baigėsi Prancūzijos čempionų „Paris Saint Germain“ triumfu, kurie 2:0 pranoko vietos „Manchester United“. Tai reiškia, kad prieš atsakomąjį mačą Paryžiuje „raudonųjų velnių“ padėtis tapo nepavydėtina.
PSG triumfas
Rungtynių akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Raudonieji velniai“ pastaruoju metu rungtyniavo tiesiog fantastiškai. Kai iš klubo pasitraukė treneris Jose Mourinho, o iš jo vairą perėmė Ole Gunnaras Solskjaeras, ši Anglijos komanda šalies čempionate ir taurės varžybose nepatyrė nė vienos nesėkmės – laimėjo 10 mačų ir kartą sužaidė lygiosiomis.

Vis dėlto ši graži pasaka pasibaigė antradienį, kai į „Svajonų teatrą“ atvyko Thomaso Tuchelio auklėtiniai.

Nors Prancūzijos čempionai į Mančesterį atvyko net be trijų labai svarbių traumuotų savo žaidėjų Neymaro, Edinsono Cavani ir Jeremy Mathieu, tai jiems buvo nė motais.

PSG kur kas ilgiau kontroliavo kamuolį, sėkmingiau kontratakavo, o antrojo kėlinio pradžioje ir sugebėjo įmušti labai svarbų įvartį.

53-ąją minutę po Angelio Di Maria pakelto kampinio puikų įvartį pelnė gynėjas Presnelis Kimpembe.

Bet ir tai buvo ne viskas. Po septynių minučių greito išpuolio metu buvęs „Man Utd“ saugas A.Di Maria dar kartą atliko puikų perdavimą Kylianui Mbappe ir PSG talentas nesuklydo – 2:0.

Mačo pabaigoje šeimininkų viltis dar labiau sujaukė Paulio Pogba pašalinimas iš aikštės. Pasaulio čempionas prieš save išvydo antrą geltoną kortelę ir buvo išvarytas.

„Manchester United“ – „Paris Saint Germain“ 0:2 (0:0)
53' [0:1] Presnelis Kimpembe
60' [0:2] Kylianas Mbappe
90' Paulis Pogba („Manchester United“) pašalintas iš aikštės

Kitame mače „Roma“ namuose 2:1 pranoko „Porto“ futbolininkus.

Nors Portugalijos futbolininkai grupių etape surinko daugiausiai taškų (16) iš visų Čempionų lygos ekipų, šį kartą pirmieji turėjo traukti kamuolį iš savo vartų.

70-ąją minutę po Edino Džeko perdavimo įvartį pelnė Nicolo Zaniolo.

Po šešių minučių tas pats N.Zaniolo padvigubino persvarą, bet jau netrukus Adrianas sugebėjo rezultatą sušvelninti.

Šis portugalų įvartis prieš atsakomąjį mačą namuose suteikia nemažai vilčių. Dabar „Porto“ užtenka pergalės minimalia persvara 1:0.

„Roma“ – „Porto“ 2:1 (0:0)
70' [1:0] Nicolo Zaniolo
76' [2:0] Nicolo Zaniolo
79' [2:1] Adrianas