Čempionų lygos atranka: Giedriaus Arlauskio ir Luko Spalvio klubai pateko į lemiamą etapą

Trečiadienį buvo sužaistos atsakomosios Čempionų lygos trečiojo atrankos etapo rungtynės. Į kitą etapą žengė Giedriaus Arlauskio Bukarešto „Steaua“ klubas ir Luko Spalvio „Aalborg“.
Giedrius Arlauskis
Giedrius Arlauskis / V.Januškos/LFF.lt nuotr,

Rumunijos čempionų klubas Bukarešto „Steau“ rungtynėse namuose 2:1 pranoko kazachų „Aktobe“ ir bendru rezultatu 4:3 žengė tolyn. Iki grupių etapo „Steaua“ liko vienas žingsnis. Netgi ir nesėkmės atveju Bukarešto klubas žaistų Europos lygos grupėse.

Įvarčius nugalėtojams mušė Alexandru Chipciu ir Nicolae Claudiu Stanciu, o rungtynių pabaigoje rezultatą sušvelnino Timuras Kapadze.

Nugalėtojų komandos vartuose patikimai stovėjo lietuvis Giedrius Arlauskis, kuris puikiai sužaidė pirmojo kėlinio pabaigoje.

Arlauskis vs Aktobe 2014-08-06 by futlt

Kitose rungtynėse Danijos klubas „Aalborg“, kuriame žaidžia ir lietuvis Lukas Spalvis, sugebėjo atkeršyti Zagrebo „Dinamo“. Kroatai laimėjo pirmąjį susitikimą Danijoje 1:0, tačiau šie Zagrebe sugebėjo iškovoti pergalę 2:0.

Lukas Spalvis žaidė startinėje sudėtyje, bet buvo pakeistas 62-ąją minutę, kai patyrė traumą. Vietoje jo pasirodė Nicklas Helenius.

Įvarčius Danijos ekipai 36-ąją ir 85-ąją minutę įmušė Andersas K. Jacobsenas.