Čempionų lygos atranka – PSV išplėšė dramatišką pergalę Baltarusijoje

Antradienį prasidėjo Čempionų lygos atrankos atkrintamosios kovos dėl patekimo į pagrindinį turnyrą. Iš trijų susitikimų pergalę pavyko pasiekti tik Eindhoveno PSV klubui.
Hirvingas Lozano
Hirvingas Lozano / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Eindhoveno PSV išvykoje 3:2 nugalėjo Barysavo BATE ekipą iš Baltarusijos.

Jasse Tuominenas jau devintąją rungtynių minutę į priekį išvedė BATE. Tačiau PSV dominavo antroje kėlinio pusėje ir 35-ąją minutę 11 metrų baudiniu rezultatą išlygino Gastonas Pereiro.

61-ąją minutę įvartį įmušė Hirvingas Lozano, suteikęs pranašumą olandams. Tačiau pačioje pagrindinio laiko pabaigoje lygybę sugrąžino Aljaksandro Hlebo įvartis.

Jau per pridėtą laiką PSV pergalę išplėšė Donyello Maleno tikslus smūgis.

Lisabonos „Benfica“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su Salonikų PAOK.

Portugalijos ekipą per pridėtą pirmojo kėlinio laiką į priekį išvedė Pizzi, realizavęs 11 metrų baudinį.

76-ąją minutę rezultatą išlygino Amras Warda.

Tuo tarpu, Belgrado „Crvena Zvezda“ sužaidė lygiosiomis 0:0 su Zalcburgo futbolininkais.

Belgrado klubas iš kovos dėl vietos Čempionų lygoje pašalino Marijampolės „Sūduvą“.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos rugpjūčio 29 dieną.