Čempionų lyga: „Real“ palaužė traumų praretintą „Bayern“ ekipą

Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje sužaistos pirmosios pusfinalio rungtynės tarp Miuncheno „Bayern“ ir Madrido „Real“. Po įtemptos ir permainingos kovos pergalę 2:1 iš Vokietijos išsivežė titulą ginantis Ispanijos klubas.
Miuncheno „Bayern“ – Madrido „Real“
Miuncheno „Bayern“ – Madrido „Real“ / „Scanpix“ nuotr.

Pirmas įvartis krito 28-ąją minutę, kai greitoje atakoje technišku smūgiu Keylorą Navasą nuginklavo Joshua Kimmichas.

Dar prieš šį įvartį aikštę dėl traumos paliko Arjenas Robbenas, o vėliau mačo tęsti nebegalėjo ir Jerome'as Boatengas.

Prieš pat pertrauką rezultatas tapo lygus. 44-ąją minutę Marcelo stipriu ir tiksliu smūgiu nukreipė kamuolį į vartus.

Rezultatą „Real“ naudai persvėrė Marco Asensio, kuris greitoje atakoje vartininkui nepaliko jokių šansų.

Atsakomosios rungtynės kitą antradienį bus žaidžiamos Madride.

Išsamesnį rungtynių aprašymą su įvarčių įrašais parengė 15min.

Rungtynių eiga. „Bayern“ – „Real“ 1:2

Antras kėlinys

88 min. Dar viena puiki „Bayern“ proga, tačiau R.Lewandowskis nepataikė į vartus.

76 min. K.Benzema gerai sukontroliavo kamuolį, bet jo smūgį sugėrė vartininkas.

71 min. C.Ronaldo susistabdė kamuolį ranka ir mušė įvartį, tačiau rezultatas nepasikeitė.

68 min. Kokią progą paleido „Bayern“. Kamuolys per plauką neatsidūrė K.Navaso vartuose.

59 min. F.Ribery ir toliau labai pastebimas, bet šįkart jo smūgį atrėmė vartininkas.

57 min. Madrido „Real“ išbėgo į žaibišką ataką, kurios smaigalyje atsidūrė Marco Asensio. Svečiai išsiveržė į priekį – 1:2.

53 min. Neblogą progą po F.Ribery perdavimo turėjo Th.Mulleris, bet „Real“ gynėjai situaciją išgelbėjo.

Pirmas kėlinys

45 min. Kokią progą turėjo R.Lewandowskis! Tačiau lenko smūgis galva skriejo tiesiai į vartininką.

44 min. Įvartis! Marcelo surado kamuolį ir kaire koja stipriu smūgiu įkalė išlyginamąjį įvartį – 1:1.

41 min. Po kampinio progą turėjo M.Hummelsas, bet jo smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

34 min. Kokią progą iššvaistė F.Ribery. Prancūzas nesėkmingai priėmė kamuolį ir paleido galimybę vėjais.

32 min. Šlubčiodamas aikštę paliko J.Boatengas. Už kelių minučių jį pakeitė Niklas Sule. Tai jau antras priverstinis Juppo Heynckeso keitimas per kiek daugiau nei pusvalandį.

28 min. Į greitą ataką išbėgo Joshua Kimmichas. Nors atrodė, kad logiškesnis sprendimas būtų perdavimas, vokietis technišku smūgiu nuginklavo K.Navasą – 1:0.

15 min. Rungtynės prasidėjo gan aktyviai, tačiau „Bayern“ jau sulaukė labai rimto signalo: traumą patyrė ir mačo tęsti nebegalėjo A.Robbenas. Jį pakeitė Thiago Alcantara.

Startinės komandų sudėtys:

„Bayern“: Svenas Ulrichas, Matsas Hummelsas, Franckas Ribery, Javi Martinezas, Robertas Lewandowskis, Arjenas Robbenas, Jamesas Rodriguezas, Rafinha, Jerome'as Boatengas, Thomasas Mulleris, Joshua Kimmichas.

„Real“: Keyloras Navasas, Dani Carvajalis, Sergio Ramosas, Raphaelis Varane, Cristiano Ronaldo, Toni Kroosas, Luka Modričius, Marcelo, Casemiro, Lucas Vazquezas, Isco.