Metinė prenumerata vos už 7,99 Eur. 15-tos dienos proga!

Čempionų titulą jau užsitikrinęs „Chelsea“ su „Liverpool“ sužaidė lygiosiomis

2014-2015 metų Anglijos „Premier“ lygos čempiono titulą jau seniau užsitikrinusi Londono „Chelsea“ namie nesugebėjo įveikti „Liverpool“. 36 turo susitikimas tarp šių komandų baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:1).
Rubenas Loftusas ir Philippe'as Coutinho
Rubenas Loftusas ir Philippe'as Coutinho / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Aršiausia lova dėl kiekvieno aikštės metro vyko rungtynių pradžioje: jau antrą susitikimo minutę už šiurkščią pražangą geltona kortele buvo nubaustas „Chelsea“ saugas Cesco Fabregas. Vis dėlto tas pats C.Fabregas 6-ą minutę išpirko savo kaltę bei pakėlė tobulą kampinį, po kurio galva kamuolį į vartus nukreipė Johnas Terry. Beveik visą pirmą kėlinį nei viena, nei kita ekipa pavojingesnių atakų nesurezgė, tačiau 44-ą min. varžovų vartinininką „išmaudė“ bei rezultatą išlygino „Liverpool“ veteranas Stevenas Gerrardas.

Antrame kėlinyje bene vienintelę realią galimybę pelnyti įvartį turėjo „Liverpool“, tačiau Phillipe‘o Coutinho smūgis nuskriejo šalia vartų. Susitikimas baigėsi taikiu rezultatu 1:1.

Likus dviem turams iki sezono pabaigos „Chelsea“ savo sąskaitoje turi 84 taškus, o penktą vietą bandantys išsaugoti „Liverpool“ – 62.

Primename, jog kitose sekmadienį vykusiose „Premier“ lygos rungtynėse „Manchester City“ 6:0 sutriuškino „Queens Park Rangers“ ekipą.

Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas