Ch.Eriksenas pelnė įvartį toje aikštėje, kurioje patyrė širdies smūgį

Praėjus 290 dienų po vos tragiškai nepasibaigusio incidento Europos futbolo čempionato rungtynėse Christianas Eriksenas sugrįžo į Kopenhagos stadioną ir pelnė įvartį Danijos rinktinei.

Po širdies smūgio atsitiesęs saugas prisidėjo prie danų pergalės draugiškose rungtynėse prieš Serbiją – 3:0.

30-metis Ch.Eriksenas žaidė ir praėjusios savaitės draugiškame mače Amsterdame prieš Nyderlandų rinktinę, kai aikštėje pasirodė po keitimo ir taip pat pelnė įvartį.

Šį kartą danas rungtyniavo startinėje sudėtyje ir ryšėjo kapitono raištį, o į serbų vartus įmušė trečiąjį įvartį 57-ąją minutę.

Tą jis padarė toje pačioje aikštėje, kurioje susmuko prieš 290 dienų „Euro 2020“ rungtynėse prieš Suomiją.

Tuomet keletą minučių gaivintas Ch.Eriksenas buvo arti mirties, bet didvyriškų medikų pastangų dėka buvo išgelbėtas. Nuo sausio jis atstovauja „Brentford“ klubui Anglijos „Premier“ lygoje.

„Tai ne paskutinis skyrius, o tik besitęsiančios mano futbolininko karjeros pradžia, – sakė Ch.Eriksenas po emocingų rungtynių. – Padariau kelių mėnesių pertrauką, o dabar grįžtu į ritmą. Tai man buvo pirmas kartas, kai šiame stadione buvau Danijos kapitonas. Esu buvęs juo, bet ne šiame stadione. Išeiti į aikštę nacionaliniame stadione būnant kapitonu yra ypatingas jausmas.

Buvo labai emocinga vesti savo komandą į aikštę. Labai tuo didžiuojuosi.“

Ch.Eriksenas rungtynėse prieš Serbiją žaidė iki 79-osios minutės, kai aidint griausmingoms ovacijoms buvo pakeistas.

Jis tikisi žaisti ir 2022 m. pasaulio čempionate Katare, į kurį danai prasibrovė dar pernai.

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius