„Chelsea“ buvo triuškinama namuose, „Man Utd“ triuškino varžovus pats

Anglijos „Premier“ lygoje sekmadienio susitikimai skirtingai susiklostė Londono „Chelsea“ ir „Manchester United“ komandoms.
Rasmusas Hojlundas ir Alejandro Garnacho
Rasmusas Hojlundas ir Alejandro Garnacho / „Scanpix“/AP nuotr.

„Mėlynieji“ namuose 2:4 nusileido „Wolverhampton“ ekipai.

„Chelsea“ pirmavo po 19-ąją minutę pasiekto Cole'o Palmerio įvarčio, bet į tai Matheusas Cunha atsakė hat-tricku (22, 63 ir 82 min.), o 43-ąją minutę kamuolį į savo vartus dar nukreipė ir Londono ekipos žaidėjas Axelis Disasi.

Nuo sutriuškinimo savo sirgalių akivaizdoje „Chelsea“ išgelbėjo 86-ąją pasiektas Thiago Silvos įvartis.

Pralaimėjimas lėmė, jog „Wolves“ aplenkė „Chelsea“ ir turnyrinėje lentelėje. Londono ekipa dabar yra tik vienuolikta, Vulverhamptono – dešimta.

Kitose rungtynėse „Man Utd“ namuose 3:0 susitvarkė su Londono „West Ham United“.

Pirmą įvartį mušė Rasmusas Hojlundas (23 min.), o antrajame kėlinyje dusyk pasižymėjo Alejandro Garnacho (49 ir 84 min.).

Mančesterio klubas aplenkė „West Ham“ ir pakilo į šeštąją vietą.