„Chelsea“ iškovojo nelengvą pergalę autsaiderių tvirtovėje

Neseniai trenerį pakeitęs Londono „Chelsea“ klubas šventė pergalę „Premier“ lygoje. Thomaso Tuchelio auklėtiniai 2:1 palaužė „Sheffield United“ ekipą.
Jorginho
Jorginho / „Scanpix“ nuotr.

„Aristokratus“ į priekį išvedė Masonas Mountas, kuris 43-ąją minutę pasižymėjo po Timo Wernerio rezultatyvaus perdavimo.

Antonio Ruedigeris įsimušė į savo vartus 55-ąją minutę ir rezultatas tapo lygus, bet jau po trijų minučių Jorginho vėl išvedė į priekį Londono ekipą smūgiu nuo 11 metrų žymos.

Rungtynių pabaiga nebuvo rami „Chelsea“ komandai, mat varžovai bandė atakuoti agresyviai ir išplėšti bent tašką. Daugiau įvarčių nekrito, nors gerą progą ir turėjo aikštės šeimininkai paskutinėmis akimirkomis – smūgį per save atrėmė vartininkas.

„Chelsea“ po pergalės turi 39 taškus ir užima 5-ąją vietą turnyro lentelėje.

„Sheffield United“ komanda su 11 taškų murkdosi dugne – yra paskutinė.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas