„Copa America“: L.Messi mušė įvartį, bet Argentina atsidūrė ant bedugnės krašto

Pietų Amerikos futbolo čempionate naktį į ketvirtadienį sužaistos dvejos D grupės rungtynės. Pergalę šventė Kolumbija, o Argentina nesugebėjo įveikti Paragvajaus.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Argentinos ir Paragvajaus rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

Paragvajiečius į priekį 37-ąją minutę išvedė Richardas Sanchezas, tačiau rezultatą išlygino Lionelis Messi, kuris 57-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį, skirtą po VAR peržiūros.

Paragvajus turėjo gerą progą pasverti svarstykles savo naudai, bet Derlis Gonzalezas 62-ąją minutę nerealizavo 11 metrų baudinio.

Kadangi Argentina pralaimėjo pirmąsias rungtynes Kolumbijai 0:2, trečiajame mače argentiniečiams būtina pergalė. Tiesa, gali nutikti taip, kad nepakaks net teigiamo rezultato ir L.Messi kariauna liks už borto.

Kolumbija 1:0 palaužė svečių teisėmis pirmenybėse dalyvaujantį Katarą.

Pergalingu tapusį įvartį 86-ąją minutę pelnė Duvanas Zapata.