„Copa America“: Urugvajus neįveikė Japonijos

Urugvajaus komanda „Copa America“ turnyre dukart buvo atsiliekančios vaidmenyje, bet galiausiai 2:2 sužaidė su Japonija.
Luisas Suarezas
Luisas Suarezas / „Scanpix“/AP nuotr.

Japonus į priekį 25-ąją minutę išvedė Koji Miyoshi, o Luisas Suarezas pusiausvyrą atstatė, kai 32-ąją minutę realizavo 11 mterų baudinį.

Dar du įvarčiai krito antrajame kėlinyje: K.Miyoshi pelnė dar vieną įvartį, o tašką Urugvajui garantavo Jose Gimenezo tikslus smūgis 66-ąją minutę.

L.Suarezas turėjo progą išplėšti pergalę, bet sudrebino skersinį.

Į šį mačą komandos žengė skirtingomis nuotaikomis: urugvajiečiai buvo 4:0 sumušę Ekvadorą, o japonai 0:4 kritę prieš Čilę.

Urugvajiečiai turi tris taškus ir C grupėje yra pirmi, japonai su vienu tašku rikiuojasi trečioje vietoje.