COVID-19 persirgęs K.Mbappe prie PSG pergalės prisidėjo įvarčiu

Koronaviruso pančių nusikratęs Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas pagaliau gali džiaugtis sėkmingu žaidimu ir pergalėmis 2020-2021 m. sezono Prancūzijos čempionate. PSG futbolininkai išvykoje 3:0 sutriuškino „Nice“ komandą ir laimėjo antrą kartą iš eilės.
Angelis Di Maria ir Kylianas Mbappe
Angelis Di Maria ir Kylianas Mbappe / „Scanpix“ nuotr.

Rugsėjo pradžioje COVID-19 užsikrėtus net aštuoniems futbolininkams, paryžiečiai sezoną pradėjo su gerokai praretėjusia sudėtimi ir patyrė du pralaimėjimus iš eilės.

Negana to, praėjusį savaitgalį vykusių rungtynių metu kilus masiniam konfliktui raudonos kortelės ir dvejų rungtynių diskvalifikacijos sulaukė ryškiausia klubo žvaigždė Neymaras.

Vis dėlto brazilo netektį ketvirtajame ture kompensavo kitos PSG žvaigždės.

Pirmąjį įvartį 38-ąją minutę baudiniu pelnė COVID-19 persirgęs ir pirmą mačą po kelių savaičių pauzės žaidęs Kylianas Mbappe, o jau po septynių minučių pasižymėjo ir taip pat pavojingą ligą nugalėjęs Angelis Di Maria, kuriam tai buvo antras mačas šį sezoną.

Antrajame kėlinyje (66 min.) pergalę įtvirtino po A.Di Marios perdavimo pasižymėjęs Marquinhosas.

Rungtynių pabaigoje K.Mbappe ir antrą kartą pasiuntė kamuolį į vartus, bet teisėjas neįskaitė įvarčio dėl nuošalės.

Su 6 taškais per ketverias rungtynes PSG kopia aukštyn turnyrinėje lentelėje - dabar nugalėtojų titulą ginantis klubas yra aštuntas.