Cristiano Ronaldo du įvarčiai vedė „Juventus“ į pergalę

Turino „Juventus“ šventė pergalę Italijos čempionate. Cristiano Ronaldo vedami šalies čempionai 3:0 užtikrintai įveikė „Crotone“ ekipą.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Scanpix“ nuotr.

C.Ronaldo dviem įvarčiais po Alexo Sandro ir Aarono Ramsey perdavimų 38-ąją ir 45-ąją minutėmis sukrovė „Juventus“ komandai persvarą dar iki pertraukos.

Antrajame kėlinyje pasižymėjo Westonas McKennie, kuris įvartį pelnė 66-ąją minutę.

„Juventus“ bando gelbėti situaciją „Serie A“ pirmenybėse – su 45 taškais Turino ekipa žengia trečioje vietoje. Milano „Inter“ pirmauja su 53 taškais.

„Crotone“ turi 12 taškų ir žengia paskutinėje 20-oje vietoje.